Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Scorpions już za 24 godziny w Tarnowie!

Scorpions już za 24 godziny w Tarnowie!Na ukończeniu znajdują się prace przygotowawcze związane z piątkowym koncertem zespołu Scorpions. Zastęp 26 ciężarówek zaopatrzonych w zaawansowany technicznie ekwipunek, stelaże, wyświetlacze, wzmacniacze, miksery, kolumny i odsłuchy jest już na miejscu – co więcej – jest już instalowany przez hordy pracowników technicznych.  Jako support przed tak wielką grupą o światowej renomie wystąpi równie wspaniała grupa (w skali krajowej) – Kobranocka.
 
O tarnowskim koncercie Scorpionsów napisano prawdopodobnie już wszystko. Twarze muzyków (w tym polskiego basisty – Pawła Mąciwody) atakują nas zewsząd, zapraszając na udział w swej ostatniej, pożegnalnej trasie koncertowej. Chociaż zwykle nie można wierzyć zapewnieniom muzyków na temat tego, że definitywnie kończą karierę, tak teraz można być w zupełności przekonanym co do tego, że niemieccy giganci w Tarnowie już nie zagrają. 

O rozmachu godnym kalibru zespołu będzie świadczyć gigantyczna scena, jedna z największych w Polsce. Wystarczą liczby: długość ściany frontowej: 36 metrów;  głębokość ściany – 20 metrów; wysokość dachu – 15 metrów. Biorąc pod uwagę liczby, zawrotne, trzeba to przyznać, dodatkowo uwzględniając potężne nagłośnienie które jest standardem na koncertach grup hardrockowych, nie pozostaje nam nic innego jak odliczać minuty i sekundy do 1 lipca i godziny 18:30 – wtedy to też zostaną otwarte bramki Stadionu Miejskiego w Tarnowie. 
  
O godzinie 19:30 wystąpi support przygotowany specjalnie na tę okazję – zespół Kobranocka. Herosi polskiego rocka i punku, jak sami przyznają, nie musieli się zbytnio zastanawiać nad tym, czy przyjadą do Tarnowa czy nie. Choć szerszej publiczności znani są ze swych 2 przebojów (w tym z nieśmiertelnym „Kocham Cię jak Irlandię”), tak bacznym obserwatorom jawią się bardziej jako potężna, charyzmatyczna dawka emocji i muzyki płynącej prosto z serca. Zespół z 26-o letnim stażem nie może grać inaczej. 
  
ZDEARZENIA TARNÓW 2011 – KONCERT SCORPIONS: 
  
Otwarcie bram stadionu: 18:30 
  
 KOBRANOCKA: 19:30 
  
 SCORPIONS: 21:00 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.