Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Ścieżką rowerową do autostrady

Ścieżką rowerową do autostradyJak niedawno informowaliśmy, wzdłuż ulicy Wojska Polskiego trwa drugi etap budowy ciągu pieszo-rowerowego o długości 610 metrów. Nowa trasa będzie mieć nawierzchnię betonową. Jednak to nie koniec inwestycji w komfort podróżowania rowerem po mieście. Kolejna ścieżka jest budowana wzdłuż drogi powstającej pomiędzy węzłem autostradowym Tarnów – Krzyż a ul. Błonie.

Po obu stronach łącznika powstaną samodzielne ciągi rowerowe, każdy o długości 1600m, z nawierzchnią z kostki bezfazowej. Dodatkowo na ul. Krakowskiej na odcinku od węzła obwodnicy do ul. Czerwonej w obrębie jezdni zostanie wydzielony pas dla rowerów, a w ciągu ulic Dwernickiego i Cegielnianej powstaną kontrapasy, które umożliwią dojazd do ogródków działkowych, al. Matki Bożej Fatimskiej i osiedla przy ul. Szpitalnej.

Po ukończeniu wspomnianych prac, w Tarnowie będzie w sumie ok. 60 kilometrów ścieżek rowerowych i ciągów pieszo-rowerowych.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.