Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Scenariusz dla 3 aktorów - Centrum Sztuki Mościce

Scenariusz dla 3 aktorów - Centrum Sztuki MościceJuż 19 marca 2013 w Tarnowie wystąpią: Mikołaj Grabowski, Andrzej Grabowski i Jan Peszek w znakomitej sztuce teatralnej „Scenariusz dla 3 aktorów”

Spektakl teatralny „Scenariusz dla 3 aktorów” to sztuka opracowana przez Mikołaja Grabowskiego na podstawie tekstu Bogusława Schaeffera. To niezwykle zabawne przedstawienie, wręcz kabaret teatralny, które opowiada o nieudanej próbie zrobienia spektaklu przez reżysera i dwóch aktorów. Mnóstwo w nim żartów językowych i sytuacyjnych oraz wciąż aktualnych dowcipów, mimo że scenariusz powstał w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Konwencja spektaklu to dialog między aktorami na scenie oraz między aktorami i publicznością; jego spora część to improwizacje wykonawców.

Sztuka została nagrodzona Złotą Maską w 1992 roku, a wystawiana była m.in. w Wiedniu, Budapeszcie i Berlinie.

W najsłynniejszym do tej pory wystawieniu sztuki, w 1988 roku, wystąpili: Mikołaj Grabowski, Andrzej Grabowski i Jan Peszek. Tych znakomitych krakowskich aktorów już wkrótce będzie można zobaczyć w Tarnowie.

„SCENARIUSZ DLA 3 AKTORÓW”
Centrum Sztuki Mościce, 19 marca 2013 roku, godz. 19.00.

Bilety-cegiełki w cenie 60 PLN do nabycia od 21 lutego.

Kasa CSM:
- poniedziałek - piątek od 10.00 do 20.00
- sobota, niedziela od 15.00 do 20.00

Biuro Fundacji Kromka Chleba, pl. Kazimierza 5 w Tarnowie
- poniedziałek - piątek od 10.00 do 18.00
Rezerwacja: (14) 656 02 36, fundacja@kromkachleba.pl

Organizatorem spektaklu jest Fundacja Kromka Chleba  - inicjator budowy hospicjum Via Spei.

Spektakl „Scenariusz dla 3 aktorów” ma charakter charytatywny, całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz realizacji dalszych etapów budowy hospicjum.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.