Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Są jeszcze wolne miejsca na warsztaty dla basistów

Wojciech PilichowskiTarnowskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty dla basistów. Jednodniowe spotkanie poprowadzi czołowy polski basista Wojciech Pilichowski, który jest także wybitnym wykładowcą gitary basowej prowadzącym najbardziej prestiżowe spotkania edukacyjne w Polsce i za granicą. Warsztaty są znakomitą okazją do wymiany doświadczeń z innymi muzykami, możliwością zdobycia nowych umiejętności i wiedzy. Pierwsz z planowanego cyklu spotkań z Wojtkiem Pilichowskim skierowane jest dla gitarzystów basowych. W warsztatach może uczestniczyć każdy, kto gra na gitarze basowej. Wiek i poziom zaawansowania nie ma znaczenia. Na spotkanie trzeba przyjść z instrumentem.

Warsztaty dla basistów (jednodniowe): 10 lutego 2012 r., o godz. 12.00 (2 x 90 min.) TCK (Tarnów, Rynek 5). Koszt zajęć: 30 zł. Zapisy prowadzone będą od 1 lutego 2012 w TCK.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje: www.tck.pl, tel. 14 6 888 888.

Po warsztatach obędzie się koncert nowego zespołu Wojtka Pilichowskiegop -
π ElectroStep - 10 lutego 2012 r. o godz. 19.30 w Piwnicach TCK (Tarnów, Rynek 5). Bilety: 25 zł, (10 zł – uczestnicy warsztatów).

Wojtek Pilichowskipracuje jako muzyk od 1992 roku. Pierwszą solową płytę nagrał w 1994. Do tej pory wydał ich osiem (nakład wszystkich przekroczył 100.000 egzemplarzy) oraz cztery szkoły gry na gitarze basowej. Jako muzyk sesyjny nagrał ponad 120 albumów z czego większość z największymi gwiazdami sceny polskiej - w sumie kilka milionow nośników i kilka tysięcy koncertów.

Wojtek jest także uznanym wykładowcom gitary basowej prowadzącym najbardziej prestiżowe warsztaty w Polsce. Pilichowski był trzykrotnie nominowany do nagrody Polskiej Akademii Fonograficznej. Przez czytelników magazynu „Gitara i Bas” siedmiokrotnie wybrany najlepszym polskim basistą, czterokrotny laureat nagrody Play Box – przyznawanej przez Polskie Rozgłośnie Radiowe. W 2002 Wojtek oparł swoje brzmienie na wzmacniaczach Ashdown. Od 2005 roku gości na festiwalach: Euro Bass Day (Italy), European Bass Day (Germany), UK Bass Day, Bass Player Live (USA). Na pokazy i koncerty zapraszany jest od Ałmaty do Los Angeles.

W marcu 2010 roku ukazała się nowa, studyjna płyta Wojtka pod tytułem: "Fair of Noise". Jest to jego dziewiąty, solowy album. Ukazaniu się płyty towarzyszyła trasa koncertowa obejmująca ok. 50 koncertów w całym kraju. W marcu 2011 roku odbyła się premiera ostatniej koncertowej płyty Wojtka – jest to rejestracja koncertu, który odbył się w studio im. Agnieszki Osieckiej Programu Trzeciego Polskiego Radia. Płyta objęta została patronatem PR3 PR. Wydawcą jest Polskie Radio i Warmer Music. Również w 2011 zespół Pilichowski Band zaproszony został przez Hard Rock Cafe do udziału w koncercie z okazji 40-lecia HRC a gitara Wojtka została umieszczona w Hard Rock Cafe Hall of Fame w Krakowie.Aktualne składy w których pracuje Wojtek Pilichowski:

Pilichowski Band, PiR2, TT-Electro Step, Jan Bo, Music Master: Chopin, Cichoński - Pilichowski Quartet.

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.