Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

S.M.Rock: Filmowe hity w Piwnicach TCK (koncert odwołany)

S.M.Rock: Filmowe hity w Piwnicach TCKHasło "S.M.Rock" przyciąga nie tylko pragnących poznać tajniki gry na instrumentach w kultowej już tarnowskiej Szkole Muzyków Rockowych, ale też publiczność, która szczelnie, raz na kwartał wypełnia Piwnice TCK i świetnie bawi się przy dźwiękach zarowno "młodych", jaki i "starych" muzyków.

Już 15 czerwca odbędzie kolejny koncert S.M.Rock. Tym razem uczniowie i nauczyciele podjęli wyzwanie przygotowania repertuaru filmowego. Usłyszymy piosenki z popularnych ścieżek dźwiękowych, pochodzących z takich filmów, jak m.in.: "Top Gun", "Golden Eye", "Armageddon", czy "Powrót do przeszłości".

 

Godz. 19:00
Bilety: 20 zł

Koncert jest odwołany z powodu choroby jednego z nauczycieli. Nowy termin koncertu nie jest jeszcze znany. Prawdopodobnie impreza odbędzie się dopiero po wakacjach.

Szkoła Muzyków Rockowych działa w Tarnowskim Centrum Kultury od 1993 r.Tutaj oprócz mozolnej i jednocześnie przyjemnej nauki gry na instrumentach, uczniowie mogą weryfikować nabyte umiejętności na prawdziwej scenie, przed żywą publicznością. Podczas koncertów S.M.Rock można spotkać się także z nauczycielami, którzy tradycyjnie, w finale każdego koncertu dają pokaz swoich możliwości. Koncerty z tego cyklu, to przede wszystkim wielka energia, jaką młodzi ludzie, uczniowie Szkoły Muzyków Rockowych- generują przy okazji spotkania z żywym dźwiękiem i równie żywą publiką.

Po koncercie prowadzone będą zapisy na zajęcia nauki gry na gitarze, basie i perkusji. Indywidualne lekcje prowadzone są przez profesjonalnych muzyków rockowych i jazz-rockowych.

Zajęcia odbywają się co tydzień w Piwnicach TCK, a prowadzą je:

Piotr Smoleń (gitara),
Paweł Mazur (bas),
Maciej Pierzchała (pianino),
Bartosz Rokicki (śpiew),
Bartłomiej Rojek (perkusja).

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.