Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Ruszyła przedsprzedaż biletów na Juwenalia Tarnowskie 2014

Ruszyła przedsprzedaż biletów na Juwenalia Tarnowskie 2014Od kilku dni można nabywać bilety na muzyczny finał Juwenaliów Tarnowskich z koncertami Braci Figo Fagot, Vavamuffin oraz Lepszych Żbików z Alkopoligami. W 10 punktach przedsprzedaży zlokalizowanych na terenie całego miasta, sprzedawane są bilety w cenie 10 zł. Organizatorzy przygotowali z tej okazji korzystną promocję dla grup znajomych.

Głównym wydarzeniem Juwenaliów Tarnowskich 2014 będzie Piknik Studencki z Festiwalem Piwa Al. Capone z Browarów Regionalnych w niedzielę, 18 maja, który tradycyjnie odbędzie się na stadionie KS "Błękitni" przy ulicy Piłsudskiego 32. Tego dnia na scenie zagrają: Sayes, Lajt, Wasabi, Bracia Figo Fagot,  Vavamuffin, Lepsze Żbiki z Alkopoligami.

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej mają bezpłatny wstęp na Piknik Studencki (18 maja), na którym odbędą się koncerty muzyczne. Na pozostałych studentów oraz osób niestudiujących czekają bilety w cenie 10 złotych dostępne w przedsprzedaży w sklepach Al. Capone: 

Tarnów: ul. Bitwy o Wał Pomorski 6B (wejście od ulicy Słonecznej)
Tarnów: ul. H. Marusarz 4
Tarnów: ul. Krakowska 240
Tarnów: ul. Kwiatkowskiego 9A
Tarnów: al. Matki Bożej Fatimskiej 17
Tarnów: ul. Mościckiego 51
Tarnów: ul. Targowa 5
Dąbrowa Tarnowska: ul. Rynek 1
Tuchów: ul. Mickiewicza 5
Żabno: ul. Plac Grunwaldzki 14

Organizatorzy przygotowali promocję dla zorganizowanych grup znajomych. Do każdego, jednorazowego zakupu 5 biletów w przedsprzedaży, dołączany jest szósty bilet gratis. Ponadto pierwsze 100 osób, które skorzystają z promocji 5+1, otrzyma Gratis Kartę o wartości 40 zł, czyli multikartę rabatową upoważniająca do zniżek w ponad 40 miejscach w Tarnowie.

Organizatorzy proszą, w ramach możliwości, o zakup biletów w przedsprzedaży, by uniknąć kolejek przed wejściem na teren Pikniku Studenckiego. Bilety będzie można zakupić także bezpośrednio przed koncertem w kasie KS „Błękitni”.  

W przedsprzedaży dostępne są także bilety na IV Juwenaliowy Przedwieczór Kabaretowy w czwartek, 15 maja. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w kasie Teatru im. L. Solskiego ul. Mickiewicza 4, od poniedziałku do piątku pokój nr 4 (w foyer) w godzinach: 9.00-17.00 tel. 14 688 32 87

Szczegóły dotyczące Juwenaliów Tarnowskich 2014 www.juwenaliatarnowskie.pl

 

Kompleksowe informacje o tegorocznych Juwenaliach Tarnowskich na specjalnej podstronie www.nocnytarnow.pl/juwenalia-tarnow-2014.html w serwisie NocnyTarnow.pl, a takze na oficjalnej stronie www.juwenaliatarnowskie.pl
 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.