Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

Rusza nabór na Talię - Teatr im. Ludwika Solskiego

Teatr im. Ludwika Solskiego zaprasza teatry z całej Polski do przesyłania zgłoszeń spektakli komediowych do 19 edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia, który odbędzie się w dniach od 18 do 27 września 2015 roku.alt

Teatr im. Ludwika Solskiego  zaprasza serdecznie  Teatry do udziału w 19. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia 2015, który odbędzie się w dniach od 18 do 27 września, i będzie okazją do prezentacji spektakli komediowych z całej Polski. Wzorem ubiegłych lat o wyborze najlepszego spektaklu i przyznaniu statuetki Tarnowskiej Talii oraz nagrody pieniężnej zadecyduje jury Festiwalu. Natomiast tarnowska publiczność w Plebiscycie Publiczności wybierze własne zwycięskie przedstawienie. Dodatkowo zostaną przyznane nagrody indywidualne dla twórców przedstawień.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w Festiwalu, proszę o zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia spektakli do 31 maja 2015 roku.” -  Rafał Balawejder- dyrektor naczelny.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.