Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Rusza I Edycja Warsztatów wokalnych Sławka Ramiana w TCK

Rusza I Edycja Warsztatów wokalnych Sławka Ramiana w TCKWspółorganizatorem wydarzenia jest Tarnowskie Centrum Kultury. Zajęcia będą miały charakter cykliczny i będą się odbywać dwa razy w miesiącu. „(...) Idea jest taka, aby grupa warsztatowa przerodziła się w profesjonalny zespół wokalny. W projekt zaangażowało się wielu tarnowskich muzyków, dlatego jestem przekonany, że w połączeniu z utalentowaną  młodzieżą stworzymy coś naprawdę interesującego. Poprzez warsztaty chcę dzielić się z innymi umiejętnościami i miłością do muzyki...” - mówi prowadzący warsztaty Sławek Ramian.

Za stronę muzyczną projektu będzie odpowiedzialny Grzegorz Gawlik - autor muzyki do spektakli  teatralnych („Discoperon”, „Mały Książę”, „ Najwyższy Czas”), który razem ze Sławkiem stworzy repertuar zespołu.

Warsztaty skierowane są do osób, które chciałyby pogłębić swoją wiedzę i umiejętności wokalne.

Gorąco zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia 5 stycznia (sobota) o godz. 17.00 (TCK, Tarnów,Rynek 5), podczas których prowadzone będą zapisy.

Zajęcia będą się odbywać co 2 tygodnie. Koszt jednych zajęć: 50 zł. Wpłaty przyjmowane będą 'z góry' za każdy miesiąc.

ramian_fot_700Sławek Ramian jest zawodowym muzykiem i wokalistą. Jako trener wokalny i co-producent współpracuje w międzynarodowym projekcie muzycznym „Łobuziaki”. Był laureatem „Szansy na Sukces” i uczestnikiem show „Bitwa na Głosy”. Obecnie wokalista warszawskiego chóru Sound'n'Grace.

Źródło: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.