Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Remont ulicy Narutowicza zakończony

Remont ulicy Narutowicza zakończonyJak informuje Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich, od czwartku (22 grudnia) zostanie oddany do ruchu remontowany odcinek ulicy Narutowicza. Tym samym kończy się objazd na trasach linii 0b, 8, 15, 25, 27, 31 i 32 wytyczony ulicami Wita Stwosza, Towarową i Wodną.

Wraz z zakończeniem objazdu przywrócone zostanie funkcjonowanie przystanku Narutowicza – Wodna, na którym zatrzymują się wszystkie linie kursujące w kierunku ulicy Gumniskiej. Na przystanku Narutowicza – Cmentarz wraz z zakończeniem objazdu zatrzymywać się będą tylko linie kursujące w kierunku ulicy Tuchowskiej.

Dodajmy, że ramach inwestycji wymieniona została nawierzchnia jezdni oraz chodników na odcinku od ul. Limanowskiego do ul. Wita Stwosza. Koszt remontu wyniósł ponad pół miliona złotych.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.