Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Remont Narutowicza opóźniony

Remont Narutowicza opóźnionyNarutowicza do remontu nieco później niż planowano. Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich i Zarząd Komunikacji Miejskiej informują kierowców i pasażerów, że z przyczyn leżących po stronie wykonawcy, rozpoczęcie remontu ulicy Narutowicza przesunięte zostało na poniedziałek, 5 września 2011 r.

Tym samym wyznaczone objazdy na trasach linii komunikacyjnych będą obowiązywać nie od 2 września, ale od poniedziałku 5 września 2011 r.
Jednocześnie trwają intensywne przygotowania do zmiany organizacji ruchu w związku z Forum Inwestycyjnym w Tarnowie odbywającym się w dniach 6-7 września. Mieszkańców ulic wyłączonych z ruchu podczas IV FI prosimy o usunięcie pojazdów z miejsc parkingowych przed rozpoczęciem tego wydarzenia. Mowa o mieszkańcach ulic Brodzińskiego, Asnyka, Legionów, Piłsudskiego i Kopernika. Trzeba liczyć się z tym, że pojazdy pozostawione w tych miejscach zostaną odholowane na koszt właściciela na parking strzeżony. Dziś jeszcze do kierowców trafią specjalne ulotki informacyjne tej treści.

UWAGA

Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich uprzejmie informuje, że w dniach 6-7.09.2011r, zostają wyłączone z możliwości parkowania ulice: Kopernika, Piłsudskiego, Legionów, Asnyka, Brodzińskiego na czas trwania IV Forum Inwestycyjnego.

Prosimy o usunięcie samochodów z w/w parkingów.

Za utrudnienia przepraszamy

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.