Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Rekrutacja na Europejskie Forum Młodych Liderów Lokalnych

Europejskie Forum Młodych Liderów LokalnychOd 1 do 30 sierpnia potrwa rekrutacja na Europejskie Forum Młodych Liderów Lokalnych. Będzie to największe spotkanie młodzieżowe w czasie polskiej prezydencji. W ramach Forum w Tarnowie od 20 do 23 września spotka się dwustu młodych liderów z całej Europy. Pojawi się wiele znanych autorytetów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Jest to niepowtarzalna okazja do stworzenia platformy dialogu między decydentami, a młodymi ludźmi, którzy w przyszłości będą chcieli również mieć wpływ na wiele decyzji.

Projekt Tarnów zaprasza 80 młodych mieszkańców miasta i okolic do wzięcia udziału w obradach EFMLL. W Forum mogą wziąć udział młode osoby w wieku od 18 do 30 lat, które są lub chcą być aktywnymi liderami w swoich środowiskach. Może to być młodzież, która działa w organizacjach pozarządowych, samorządach studenckich, młodzieżowych radach. Organizatorzy zapewniają tłumaczenia symultaniczne, ale wymagana jest znajomość przynajmniej języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

-Chcemy, aby w Forum wzięło udział wielu młodych ludzi z Tarnowa. To dla nas bardzo ważne, aby pomagać aktywnym obywatelsko tarnowianom rozwijać się i nawiązywać nowe kontakty – mówi Karolina Mochylska, rzecznik prasowy Forum.

Przedsięwzięciu patronuje Prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała oraz posłanka na Sejm RP Urszula Augustyn będąca Honorowym Ambasadorem Forum. Głównym Partnerem Forum jest Województwo Małopolskie.

Swoje zgłoszenia można składać za pośrednictwem formularza na stronie internetowej: http://www.youth-forum.pl

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.