Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Rekrutacja dodatkowa w PWSZ (5-17 września)

Rekrutacja dodatkowa w PWSZSą jeszcze wolne miejsca na studia w roku akademickim 2011/2012 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. Chętni mogą wybierać z oferty studiów w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym (tzw. dziennym i zaocznym).

Rekrutacja dodatkowa (wrześniowa) dotyczy następujących kierunków lub specjalności:

Studia I stopnia (licencjackie lub inżynierskie)

Instytut Administracyjno-Ekonomiczny:
administracja publiczna – studia niestacjonarne
ekonomia – studia niestacjonarne

Instytut Humanistyczny:
filologia angielska profil ogólny – studia niestacjonarne
filologia germańska – studia stacjonarne
filologia polska – studia stacjonarne
filologia romańska – studia stacjonarne

Instytut Matematyczno-Przyrodniczy:
chemia stosowana – studia stacjonarne
matematyka – studia stacjonarne
ochrona środowiska – studia stacjonarne, studia niestacjonarne

Instytut Ochrony Zdrowia:
pielęgniarstwo – studia stacjonarne
fizjoterapia – studia niestacjonarne
wychowanie fizyczne – studia stacjonarne, studia niestacjonarne

Instytut Politechniczny:
elektronika i telekomunikacja – studia stacjonarne
elektrotechnika – studia stacjonarne
informatyka – studia stacjonarne
inżynieria materiałowa – studia stacjonarne

Studia II stopnia (magisterskie)

Instytut Humanistyczny
Filologia polska – studia stacjonarne, studia niestacjonarne

Informacje o ewentualnych wolnych miejscach na studiach stacjonarnych kierunki: administracja, ekonomia, filologia angielska, fizjoterapia podane będą po 13 sierpnia br. to jest po zakończeniu zapisów na I rok studiów dla Kandydatów z rekrutacji lipcowej.

Zgodnie z Regulaminem Postępowania Rekrutacyjnego na I rok studiów w roku akademickim 2011/2012, do postępowania kwalifikacyjnego zostaną dopuszczeni kandydaci, którzy w terminie od dnia 5 do 17 września 2011 r. dokonają rejestracji w Systemie Elektronicznej Rekrutacji Kandydatów. Przypominamy o konieczności wniesienia do dnia 17 września 2011 r. opłaty za postępowanie rekrutacyjne. Opłatę można dokonać przelewem lub wnieść w Kasie Uczelni (p. A015, czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00). Uwaga, należy stosować druki przelewów generowane przez System ERK. W przypadku wykonywania przelewów internetowych prosimy o wpisanie w tytule przelewu imienia i nazwiska Kandydata oraz numeru nadanego przez System. Kandydaci posiadać będą indywidualne numery kont przydzielone przez System. Na tym etapie rekrutacji Kandydat nie składa podania w formie papierowej ani oryginałów dokumentów, cała procedura odbywa się w formie elektronicznej przy użyciu Systemu ERK.

Kandydatom na kierunek wychowanie fizyczne przypominamy o obowiązku stawienia sią na test sprawności fizycznej. Zaświadczenie lekarskie lub oświadczenie o aktualnym stanie zdrowia dopuszczające do udziału w próbie sprawnościowej składa się bezpośrednio przed testem sprawności fizycznej. Termin i miejsce przeprowadzenia testu podane będą w dziale Rekrutacja.

Szczegółowe kryteria przyjęć dla poszczególnych kierunków i specjalności zawarte są w Regulaminie Postępowania Rekrutacyjnego. Przypominamy, że brak na świadectwie maturalnym któregoś z przedmiotów objętych kwalifikacją w postępowaniu rekrutacyjnym nie jest przeszkodą formalną w ubieganiu się o przyjęcie na studia. W takich przypadkach punkty rankingowe liczone są na podstawie punktów uzyskanych z pozostałych przedmiotów. Zgodnie z tą zasadą np. w przypadku kierunku filologia, specjalności z dodatkowym językiem obcym, nie wymaga się drugiego języka obcego na świadectwie maturalnym.

DZIAŁ REKRUTACJA - INFORMACJE OGÓLNE >>

Info: PWSZ w Tarnowie

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.