Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Rekordowy wynik filmu Oszukane

Rekordowy wynik filmu OszukaneFilm „Oszukane” to dowód na to, że Polacy kochają oglądać w kinach historie inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Opowieść o podmienionych w szpitalu dzieciach obejrzało do tej pory ponad 100 tys. widzów. To rekordowy wynik –  w weekend otwarcia „Oszukane” wzbudziły jeszcze większe zainteresowanie widzów niż opisujący historię Agaty Mróz, film „Nad życie”.

Trudno się dziwić tak ogromnej frekwencji – przeżycia filmowych postaci są na tyle mocne, że poruszą nawet tych, którzy nigdy nie płaczą w kinie. Jeszcze na etapie produkcji reżyser zapowiadał: „Film jest pełen konfliktów i zaskakujących zwrotów akcji, lecz przede wszystkim - emocji, i to w bardzo dużym, nieraz skrajnym stopniu natężenia”. Recenzenci przyznają, że się udało. „Oszukane” to – jak pisze Anna Bielak na portalu Interia.pl - „emocjonalnie wyczerpująca, pełna napięcia i niespodziewanych zwrotów akcji opowieść, (…) która nie drażni jawną postawą ideologiczną i stara się unikać pretensjonalnego moralizowania”. Z kolei prowadząca program „Rozmowy w toku” Ewa Drzyzga, dodała, że film skłania do refleksji oraz przypomina o tym, co najważniejsze: „Sama nie wiem, jak bym się zachowała w takiej sytuacji, ale to, co musiałam zrobić po obejrzeniu tego filmu, to przytulić swoich chłopców. Często się czule ściskamy, ale tym razem to był inny, symboliczny uścisk”.
„Oszukane”  to opowieść o tym, jak spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek doprowadza do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Nowe życie odnalezionych po latach sióstr szybko okazuje się mieć pozornie słodki smak. Pojawiają się trudne pytania: ile warte jest poznanie prawdy, czy miłość może rozgrzeszyć wszystkie nasze działania?

W filmie zobaczymy Katarzynę Herman („Kochaj i tańcz”), Artura Żmijewskiego („Mój rower”), Ewę Skibińską („Matka Teresa od kotów”), siostry – Karolinę Chapko („Yuma”) i Paulinę Chapko („Sala samobójców”), Sylwię Boroń  („80 milionów”), oraz Kamila Kulę („Hotel 52”).

„OSZUKANE” – HISTORIA, KTÓRA NIE MIAŁA PRAWA SIĘ ZDARZYĆ

Youtube: ZOBACZ

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.