Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Rekordowy weekend w Parku Sanguszków!

Rekordowy weekend w Parku Sanguszków!Śmiało można stwierdzić, że w miniony weekend Park Sanguszków stał się prawdziwym centrum rozrywki mieszkańców Tarnowa. Wszystko to za sprawą dwóch imprez organizowanych przez grupę Made in Tarnów. W sobotę tradycyjnie pojawiło się Wakacyjne Kino w Parku Sanguszków. Filmowy wieczór z Tomem Hanksem – filmy Forrest Gump oraz Zielona Mila – cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Po raz kolejny padł rekord frekwencji. Na kinie pojawiło się ponad 600 osób.

W niedzielę pojawiła się nowa inicjatywa – GRAPARK, czy miejskie aktywności w Parku Sanguszków. Było m.in. piknikowanie, dobra muzyka, warsztaty ruchowe – joga, boks, zumba, capoeira, slackline, trampolina, wielkie malowanie na płótnie, gry planszowe oraz wiele innych atrakcji. Wszystko po to, by aktywnie spędzić czas w niedzielne popołudnie. Tarnowianom spodobała się inicjatywa. Organizatorzy szacują, że podczas GRAPARKu pojawiło się trzysta osób. Były to rodziny, paczki znajomych, starsi i młodsi. Każdy bez względu na wiek mógł coś znaleźć dla siebie w niedzielnej ofercie imprezy w parku.

- Park Sanguszków jest idealnym miejscem do organizowania takich inicjatyw jak kino czy Grapark. W weekend udało się zaprosić blisko tysiąc mieszkańców Tarnowa do odwiedzenia tego miejsca podczas naszych imprez. Zainteresowanie jest ogromne, dlatego nasze projekty będą kontynuowane. – mówi Karolina Mochylska z grupy Made in Tarnów.

To nie koniec wakacyjnych atrakcji w Parku Sanguszków. Przed nami spotkanie z filmem niemym przy improwizacji muzyki na żywo – 17 sierpnia, następnie wieczór z polskim kinem 24 sierpnia oraz kino familijne 25 sierpnia. Zapraszamy!

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.