Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Rafał Rutkowski - Stand-up Comedy - ArtFest 2012 - CSM

Rafał Rutkowski - Stand-up Comedy - ArtFest 2012 - CSMTańczący z myślami - Rafał Rutkowski w stand-up comedy

"Tańczący z myślami" to jeden dzień z życia Rafała Rutkowskiego, opisany przez Adama Gawędę. Tekst niepoprawny, ostry, szczery, a przede wszystkim szatańsko zabawny.

Rutkowski i Gawęda mówią: „Stworzyliśmy pierwszy polski stand-up oparty na regułach, bez których nie istnieje prawdziwa komunikacja: nasze wypowiedzi są szczere i osobiste, nie musimy udawać i zmyślać, żeby rozbawiać ludzi - samo życie dostarcza dostatecznie dużo tematów i nie musimy ich kolorować. Absurd i ironia doskonale się dzisiaj mają bez pomocy kabaretowych trików. Nasza wypowiedź ma trwać dłużej niż śmiech po niej. Dlatego Rafał nie przebiera się za idiotę, a Adam nie przebiera w słowach. Nie istnieją dla nas tematy tabu, ale istnieje dobry smak. Dlatego obnażamy wszystkich, a nie tylko niektórych."

Chcesz wrócić do rzeczywistości, zobacz stand-up comedy „Tańczący z myślami". Przyjdź, przekonaj się, wykryj fałsz i pierwszy rzuć kamieniem (kamienie owinięte w stuzłotówki do nabycia przed występem za sto trzydzieści).

Centrum Sztuki Mościce
29 listopada 2012 r. Duża Scena CSM
Godz.19.30
Cena biletu: 25 zł

Bilety do nabycia :
Centrum Sztuki Mościce ul. Traugutta 1,
pon.-pt. 10.00-20.00, sob.-niedz. 15.00-20.00, tel. 146334604

oraz

BWA Galerii Miejskiej (Dworzec PKP), Pl. Dworcowy 4, I piętro,
pon.-pt. 8.00-16.00, tel. 146888820


Rafał Rutkowski
Współtwórca, aktor i dyrektor artystyczny Teatru Montownia. Stworzył swój własny, niepowtarzalny gatunek one-man show.

Od czterech lat jego talent komediowy można podziwiać w kolejnych solowych występach: „To nie jest kraj dla wielkich ludzi", „Ojciec polski" i „Seks polski". Najnowsze komediowe wcielenie Rutkowskiego to klasyczny stand-up comedy „Tańczący z myślami".

Występuje też gościnnie w spektaklach Teatru Polonia i OCH-Teatru. Był nominowany do Feliksów warszawskich w 2010 r. oraz nagradzany na licznych festiwalach teatralnych.

Wystąpił m. in. w filmach duetu Konecki - Saramonowicz - „Pół serio" (2000), „Ciało" (2003), „Lejdis" (2008), „Idealny facet dla mojej dziewczyny" (2009), „Jak się pozbyć cellulitu" (2011). Widowni telewizyjnej znany jako Długi z serialu "Przepis na życie" czy jako doktor Kraśnik w "Daleko od noszy". Prowadził w Radio ZET audycję pt. „Jak zostać królem dowcipu".

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.