Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Pstrykaliada 2014 - PWSZ Tarnów

Pstrykaliada 2014 - PWSZ TarnówOd 17 do 21 mMarca zapraszamy na warsztaty fotograficzne organizowane w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii studenckiej "Pstrykaliada". Czekają na Was warsztaty i wykłady prowadzone przez znakomitych profesjonalistów, dla których, fotografia to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, którą chcą się z Wami podzielić. Głównym partnerem przedsięwzięcia jest Tarnowskie Towarzystwo Fotograficzne.

Plan tegorocznych warsztatów:

Poniedziałek 17.03:
16.00 - „W klubie i na scenie ... „ - Łukasz Kieroński
17.00 - „O czym jest zdjęcie drzewa, czyli historia jednego spaceru. Pejzaż jako motyw fotografii mobilnej” – Grupa Mobilni Nowy Sącz

Wtorek 18.03:
16.00 - "Fotografia uliczna" - Jeremiasz Filip
17.00 - "Zdjęcie i co dalej…" - Bartosz Połeć

Środa 19.03:
16.00 - „Konkursy FIAP jak zacząć„ - Tomasz Sobczak
17.00 - "Portret w fotografii" Dariusz Kobylański

Czwartek 20.03:
16.00 - "JoachimTraczyk" - Jan Gomoła
17.00 - Oko w oko z ekspertem - konsultacje fotograficzne: Należy zabrać odbitki (10-20 sztuk

Piątek 21.03:
16.00 - „Animowanie fotografią" - Tomasz Sobczak
19.00 - "Nameless ACT" Tomasz Sobczak - wystawa fotografii - kawiarnia Pod Arkadami ul. Wekslarska 2

Wstęp na warsztaty jest wolny. Wykłady odbywać się będą w Państwowej Wyższej Szkole zawodowej w Budynku A (szczegółowe informacje na drzwiach).

Zachęcamy również wszystkich studentów interesujących się fotografią do wysyłania swoich prac :-) http://www.okfs.art.pl/ Do wygrania atrakcyjne nagrody takie jak m.in bilety do kina od Mościckiego Centrum Kultury i Tarnowskiego Centrum Kultury, bilety do teatru, karnety na kręgle w kręgielni Kwazar, karnety na pizzę w JaniPizza, gadżety promocyjne Urzędu Miasta Tarnowa oraz Mościckiego Centrum Kultury, wejściówki oraz loże w klubie Alfa Club Tarnów i wiele wiele innych :-)

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.