Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Przygarnij kotka z Gemini

Przygarnij kotka z GeminiDla wszystkich miłośników kotów dobra wiadomość! W sklepie zoologicznym Fauna Zoo, znajdującym się w Centrum Handlowym Gemini Park w Tarnowie, ruszyła akcja mająca na celu znalezienie schronienia bezdomnym kotkom. Młode, śliczne mruczaki z niecierpliwością czekają na swoich nowych opiekunów.

Wszystkie kociaki, które trafiają do Fauny Zoo, najpierw poddawane są badaniom. Dzięki temu nowi właściciele mają pewność, że ich kotek jest zdrowy jak ryba. Kolejną zaletą zwierzaków jest młody wiek, a co za tym idzie brak kocich przyzwyczajeń. Kotki ze sklepu zoologicznego, mają od sześciu do dziewięciu tygodni życia. Kociaki nic nie kosztują. Aby je zaadoptować wystarczą dobre chęci i wyprawka zabezpieczająca prawidłowy rozwój kotków.

- Pomysł z adopcją kociaków zaczęliśmy realizować jesienią 2010 roku. Akcja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że postanowiliśmy ją kontynuować. Podczas jesiennej adopcji udało nam się znaleźć domy dla 55 – ciu kociaków - mówi pan Cezary Blat, kierownik zmiany w Fauna Zoo. Ludzie są wyczuleni na los zwierząt i chętnie przyjmują je pod własny dach. Jednak mimo to wciąż brakuje opiekunów. Aktualnie w sklepie zoologicznym Fauna Zoo znajduje się 7 kotków czekających na przygarnięcie. W kolejce jest już 20 następnych.

Wszyscy zainteresowani pomocą mogą się zgłaszać do sklepu zoologicznego Fauna Zoo od poniedziałku do soboty, w godzinach od 9-ej do 21-ej, a w niedzielę, do godz. 20.00.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.