Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Przestrzeń wystawiennicza w Solskim

Przestrzeń wystawiennicza w Solskim (fot. Paweł Topolski)Teatr Solskiego zaprasza artystów do prezentowania swoich prac we foyer.

Przestrzeń teatralna to przede wszystkim scena, ale w tarnowskim Solskim, to także miejsce, gdzie artyści mogą prezentować swoje dzieła. We foyer można było zobaczyć wystawy mi.in.: Anny Śliwińskiej-Kukli, Renaty Stadler, Adama Peruna czy Salonu Jesiennego. Wzorem ubiegłego roku chcemy udostępnić przestronne foyer głównie młodym, dopiero zaczynającym swoją karierę artystom, by mogli pokazać się szerszej publiczności. Miejsce jest bardzo atrakcyjne, bo każdego miesiąca teatr odwiedza kilka tysięcy osób. To szansa by pokazać się publiczności nie tylko tarnowskiej, ale i z całej Polski, na przykład podczas Talii – mówi Rafał Balawejder dyrektor naczelny.

Przestrzeń teatralna ma służyć prezentacji malarstwa, fotografii czy grafiki. Głównym celem jest pokazanie najciekawszych zjawisk w sztuce współczesnej. Program wystawienniczy obejmuje znaczące, najnowsze zjawiska z dziedziny sztuki, twórczości artystów ciekawych, ważnych, ale głównie młodych. Do prezentowania swoich prac w przestrzeni wystawienniczej foyer teatr zaprasza artystów indywidualnych jak i grupy.

Szczegółowe informacje na temat mozliwości zorganizowania wystawy znajdują się na stronie http://www.teatr.tarnow.pl/news/view/121 oraz w sekretariacie teatru (sekretariat@teatr.tarnow.pl)

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.