Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Przebudowany McDrive w Tarnowie zaprasza ponownie!

 

altRestauracja McDonald’s przy ulicy Szkotnik/Szujskiego zaskoczy swoich gości nowym budynkiem i atrakcyjnym wystrojem wnętrza.

Inwestycja została zrealizowana w ścisłej współpracy z paryskim Studiem Projektowym McDonald’s. Do zadań tego zespołu projektantów należy nadzór i koordynacja prac na terenie Europy, tak aby modernizacje obiektów McDonald’s uwzględniły najnowsze światowe trendy w zakresie architektury i wzornictwa.

Nowoczesny wystrój wnętrz tarnowskiej restauracji jest jednym z efektów takich działań. Zaproponowany układ wnętrza pozwala na optymalne jego wykorzystanie. Przestrzeń podzielona jest na sektory wyznaczone charakterystycznymi przegrodami w kształcie poziomych żaluzji. Ważną rolę odgrywa odpowiednio dobrana kolorystyka i oświetlenie. Wnętrze ozdabiają m.in. wielkoformatowe grafiki i kolumny z mozaikami. Zastosowana paleta kolorów nadaje lokalowi klimat elegancji i przytulności.

Zmodernizowana restauracja w Tarnowie oferuje 130 miejsc siedzących, z czego 30 w ogródku. Lokal jest przystosowany do obsługi gości niepełnosprawnych. Szybką obsługę gości zapewnia 6 stanowisk kasowych. Podobnie jak w pozostałych obiektach McDonald’s istnieje możliwość płacenia kartami płatniczymi. Poza klimatyzowaną salą jadalną do dyspozycji gości przygotowano estetycznie urządzony ogródek zewnętrzny.

Na gości zmotoryzowanych czeka 20 miejsc parkingowych oraz linia McDrive. Umożliwia ona obsługę bez konieczności wysiadania z samochodu. System ten cieszy się w Polsce dużą popularnością. Można z niego skorzystać w 153 obiektach McDonald’s na terenie całego kraju.

 

McDonald’s w Tarnowie czynny jest 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00 – 24:00.

 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.