Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Projekt "Pospolite Ruszenie" - Teatr "Mamrocząc"

Pospolite RuszeniePo przerwie na ochłonięcie z wrażeń czas na kolejne spotkanie z cyklu „Pospolite ruszenie”. W trzeciej odsłonie niekonwencjonalnego projektu, zatytułowanej „Co autor miał na myśli?”, będzie można obejrzeć przygotowaną w nietypowy sposób „patologiczną” wystawę prac młodego i utalentowanego Filipa Rutkiewicza.

Projekt „Pospolite ruszenie” wystartował w październiku ubiegłego roku. Jego głównymi celami są promocja młodych ludzi, ich dokonań i twórczości, tworzenie ciekawych wydarzeń artystycznych na kulturalnej mapie miasta, w końcu aktywizacja tarnowskiej młodzieży. Po spotkaniu, gdzie prezentowano poezję młodzieży, a także nietypowej debacie przed wyborami samorządowymi, czas na kolejną odsłonę projektu zatytułowaną „Co autor miał na myśli?”.

Mam 18 lat, uczęszczam na zajęcia do profesora Kucaby. W przyszłości chcę studiować na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Będzie to nietypowa, patologiczna wystawa, która wyzwala ludzkie umysły… Wernisaż dla koneserów sztuki (malarstwa, w tym głównie ukochanej mojej grafiki), a nie smakoszy południowych win... – mówi Filip Rutkiewicz, autor prezentowanych prac. – W myśl konwencji zaskakiwania, jak to miało miejsce podczas poprzednich spotkań, i tym razem nie będzie to typowa wystawa. Każdy, kto przyjdzie, na pewno będzie mocno zaskoczony – dodaje Jakub Marogosiak, jeden z organizatorów.

Spotkanie połączone z nietypową wystawą prac odbędzie się 13 lutego w niedzielę o godzinie 18.00 w Klubie Studenckim „Przepraszam” (Rynek 10). Wstęp wolny.

Organizatorami projektu są młodzieżowe organizacje kulturalne – Teatr Mamrocząc i Teatr Wałowy 39 z Tarnowa. Patronat medialny objęło radio ESKA i portal interMAKS.pl.

Zapraszamy do odwiedzania strony: www.teatrmamroczac.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.