Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Premiera studencka "Reprodukcji" - zobacz i porozmawiaj

Premiera studencka Reprodukcji - zobacz i porozmawiajPrapremiera "Reprodukcji" - najnowszej komedii z repertuaru Teatru Solskiego odbyła się w piątek 19 września 2014 r w Ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii TALIA 2014. Z kolei w czwartek 23 października o godz. 18 zaplanowano premierę studencką, po której odbędzie się spotkanie z Marcinem Cecko - autorem sztuki, aktorami oraz Jakubem Porcarim - reżyserem, a równocześnie dyrektorem artystycznym Teatru Solskiego.
Dyskusja rozpocznie się ok godz. 20:30 w foyer Teatru.

REPRODUKCJA to szalona komedia o swoich i Obcych. Trzeźwych i niekoniecznie. Nienormalnych i jeszcze mniej normalnych. O teatrze, Tarnowie, miłości i przyszłości. Osoby które nie będą mogły w tym dniu przybyć do teatru zapraszamy do obejrzenia transmisji on-line z premiery studenckiej - bowiem kamera będzie towarzyszyć widzom podczas spotkania z aktorami i twórcami. Całość będzie transmitowana i udostępniona na https://www.youtube.com/watch?v=HAughfNg8nk.

- Ideą premiery studenckiej jest okazja do obejrzenia spektaklu i podzielenia się "na gorąco" swoimi wrażeniami z aktorami i twórcami. A wszystko to w atrakcyjnej cenie - szczególnie dla tarnowskich żaków po okazaniu legitymacji studenckiej! - mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni Teatru Solskiego.

Dodatkowe informacje o spektaklu oraz rezerwacje telefoniczne biletów – tel. 784 976 026 oraz 14 688 32 87. Studenci jak już wspomnieliśmy mogą liczyć na atrakcyjne rabaty z okazji premiery studenckiej.

Serdecznie zapraszamy.

fot. Paweł Topolski

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.