Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Premiera drumandbass-owego klipu małopolskiej formacji ONO

Premiera drumandbass-owego klipu małopolskiej formacji ONOWytwórnia muzyczna "Other Music" działająca przy platformie muzycznej „Other Space” przedstawia pierwszy debiutancki klip formacji "ONO". Jest on zapowiedzią nadchodzącej płyty, która zostanie poprzedzona podwójnym singlem pt. "Amfetamina" utrzymanym w klimacie: Drumandbass.

 

ONO
Drumandbass-owa formacja z małopolski założona w 2012r. Tworzą ją producent N.Kick oraz wokalista "Dużo Myślę". Ich utwory to dynamiczny drumandbass połączony z elementami Dubstep-u i Rocka. Obaj artyści mają za sobą bogate doświadczenie muzyczne.

N.Kick zaczynał jako pianista w wieku 9 lat. W 1995r, a jako nastolatek tworzył swoje pierwsze elektroniczne produkcje. W kolejnych latach swoich działań jego utwory wyróżniane były w prasie oraz konkursach muzycznych, radiowych i telewizyjnych. Był finalistą trzech edycji festiwalu "Made In Poland" który promował młodych polskich producentów muzycznych. Współpracował z artystami polskiej sceny Drumandbass takimi jak "Razor Point", "Radicall", "Screwball", "Sonic Trip", "Kooqua", "CLS", "Drumtown" itd. W 2003r ukazał się singiel "Krok po kroku" który nagrał wspólnymi siłami z "MC Qbik-iem". Własne utwory prezentował również występując na żywo w wielu klubach, imprezach plenerowych i festiwalach m.in "Audioriver" w 2009r kiedy działał w projekcie "Helbot".

Dużo Myślę to nie tylko wokalista, ale także fotograf, organizator imprez, wernisaży na których promował muzykę elektroniczną w klimacie "Drumandbass", "Dubstep". Założyciel formacji "Control" wykonując muzykę w stylu "Rapjam" i "Rapcore". Autor tekstów, pasjonat parapsychologii, ezoteryki, magii i taką energię przekazuje w swoich utworach.

Fanpage: http://www.facebook.com/formacjaono

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.