Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Premiera albumu "Pozytywów tony"

Premiera albumu Pozytywów tonyWielu nieświadomym hip-hop błędnie kojarzy się z wyszczekanymi blokersami albo - co gorsza - z obwieszonymi złotem gangsterami. Album "Pozytywów tony", który dziś ujrzał światło dzienne, jest tego zupełnym przeciwieństwem. Z niebywałą precyzją trafia w stereotypy, śmiejąc się z nich bez litości. Jego głównym zadaniem jest poprawienie słuchaczowi humoru, jednak można tu także znaleźć utwory z drugim dnem, które dodatkowo skłaniają do różnego rodzaju przemyśleń. Na płycie znajduje się dziesięć mocno zróżnicowanych numerów, które właśnie dzięki temu doskonale się uzupełniają. Brzmienie całości utrzymane jest w konwencji BOOM-BAP, a więc królują tu mocno uderzające, programowane bębny, skąpane w brudnych samplach z płyt winylowych i bezkresnej przestrzeni.

Premiera albumu Pozytywów tony

W trakcie sesji nagraniowych przewinęła się masa ludu, a nad całością przedsięwzięcia czuwa dwóch zakręconych muzycznie - i nie tylko - zawodników: Adrian 2QL (bity oraz główny wokal) i Wojtek (bity i realizacja dźwięku). 2QL (czyt. tukul) a.k.a. Nie-Uważam-Się-Za-MC przyrządził na tę okazję lirykę po wegetariańsku, czyli bez mięcha, a Wojtek (czyt. wojtek) a.k.a. Z-Zawodu-Loopów-Murator uchwycił na szpulach ten pamiętny moment i za to w kwestii brzmienia on już mięcha nie żałował. Gościnnie za mikrofonem pojawili się Kerone, Endriu oraz Bubu - człowiek-bitmaszyna. Ten pozytywnie zwariowany skład jest godzien uwagi nie tylko środowiska hip-hopowego. Gorąco zachęcamy do odsłuchania całego albumu na SoundCloud, gdzie można go także za darmo pobrać!

Patronami medialnymi są Tarnowska.tv i NocnyTarnow.pl.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.