Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Premier odwiedził Zakłady Azotowe

Premier odwiedził Zakłady AzotowePrezes Rady Ministrów, Donald Tusk w drodze na tegoroczne Forum Ekonomiczne w Krynicy zatrzymał się w Tarnowie i odwiedził Azoty Tarnów, gdzie spotkał się z kadrą kierowniczą Zakładów i przedstawicielami zarządów spółek chemicznych.

Premierowi towarzyszył Minister Skarbu Aleksander Grad, który odebrał gratulacje od Premiera w obecności załogi Zakładów Azotowych za udaną konsolidację na rynku chemicznym. Zarząd Grupy Kapitałowej Azoty Tarnów został bardzo pozytywnie oceniony za determinację i konsekwentne realizowanie celów rozwojowych. „Gratuluję impetu i odwagi z jaką wkroczyliście w XXI wiek. Polska jest z Was dumna!” – napisał Premier w księdze pamiątkowej fabryki. Dla wszystkich którzy spotkali się z Donaldem Tuskiem w Azotach Tarnów było to bardzo przyjemne wyróżnienie. Zarząd Grupy Kapitałowej Azoty Tarnów, który w niezmienionym składzie od prawie 4 lat konsekwentnie buduje silną pozycję firmy na polskim i światowym rynku chemicznym, na pewno może czuć się dumny, że Premier docenił wieloletnie wysiłki załogi, jak również znalazł czas by przekazać swoje wyrazy uznania.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.