Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Pre-casting do Must be the Music w Tarnowie!

Pre-casting do Must be the Music w Tarnowie!24 listopada w Tarnowskim Centrum Kultury w godzinach 8.00-23.00 odbędzie się pre-casting do 5 edycji Must be the Music. Każdy chętny, który uważa, że ma talent i chce spróbować jest mile widziany, zarówno wokaliści, jaki zespoły oraz instrumentaliści. Wokaliści powinni przygotować minimum 2 utwory oraz ewentualny podkład muzyczny w postaci CD lub USB w formaciemp3, chyba, że ktoś chce zaśpiewać acapella. Natomiast dla instrumentalistów wszystko będzie przygotowane w TCK.

Na pre-castingu nie będzie publiczności, a decyzje w sprawie tego, kto przeszedł do eliminacji w Warszawie kandydaci otrzymają w lutym. Osoby, które nie ukończyły lat 18 muszą przyjść z rodzicem lub opiekunem oraz mieć przy sobie podpisaną zgodę rodzica na udział w pre-castingu. Dla tych, którzy nie chcą na pre-castingu zjawiać się osobiście mamy dobrą wiadomość, na profilu FB tylkomuzyka odbędzie się konkurs, każdy chętny może wysłać nagranie, które później ocenią fani i to oni wybiorą najlepszych, którzy zostaną zaproszeni do stolicy.

Jeśli masz talent, wiążesz z muzyką swoją przyszłość to nie może Cię zabraknąć, bo jest o co walczyć. Zwycięzca otrzymuje 100 000 złotych oraz możliwość występu podczas festiwalu Sopot TopTrendy lub podczas Sylwestrowej Nocy Przebojów.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.