Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Powrót krasnoludków - warsztaty plastyczne

Powrót krasnoludków - warsztaty plastyczneDziałalność Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego to także cały szereg inicjatyw o charakterze poznawczym i edukacyjnym. Zbliżająca się premiera "Powrotu krasnoludków" - najnowszej propozycji skierowanej do najmłodszych widzów to okazja do organizacji warsztatów plastycznych.

Zajęcia mają za zadanie stymulowanie kreatywności i wrażliwości na sztukę. Tematem przewodnim będzie wykonanie z masy solnej ozdób świątecznych o tematyce bajkowej i teatralnej. Warsztaty poprowadzą plastycy z Teatru Solskiego. Organizatorzy gwarantują miłą i ciepłą atmosferę.


Warsztaty przygotowane zostaną w dwóch turach: pierwsze zajęcia – 2 grudnia br. o godz. 16, a drugie – 9 grudnia, również o godz. 16. Zajęcia są bezpłatne, a liczba miejsc ograniczona.

Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się do Biura Promocji i Organizacji Widowni – na parterze w budynku teatru (pok. nr 4) lub telefonicznie: tel. 14 688-32-87 lub kom. 784-976-026.

Info: Tarnowski Teatr

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.