Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Powitanie lata w Parku Strzeleckim

Powitanie lata w Parku Strzeleckim

Już w najbliższą sobotę w Parku Strzeleckim w Tarnowie powitamy lato. Imprezę – pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa – organizuje Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO. W programie m.in. koncert zespołu „Promyczki dobra”, gry i zabawy dla całych rodzin, promocja twórczości osób z niepełną sprawnością. Oprócz wspólnej zabawy, będzie można wesprzeć budowę Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji dla dzieci i młodzieży z niepełną sprawnością.

Festyn odbędzie się w Parku Strzeleckim w Tarnowie, a organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, zwłaszcza całe rodziny. Już od godz. 13.00 dla dzieci i młodzieży czekać będzie mnóstwo atrakcji. Na scenie, oprócz dziecięcego zespołu „Promyczki dobra” z Nowego Sącza wystąpią uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 17 i wychowankowie tarnowskiego Przedszkola nr 8. Na stoiskach będzie można spróbować ciast, kiełbasek, pizzy oraz poznać twórczość osób niepełnosprawnych, głównie rękodzieło artystyczne – obrazy, bibeloty, biżuterię. Atrakcją będzie też pokaz zabytkowych pojazdów, konsultacje kosmetyczne oraz wiele zabaw dla dzieci i młodzieży z atrakcyjnymi nagrodami.

Przy okazji będzie można wesprzeć przedsięwzięcie Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO, czyli budowę Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji. Ośrodek ma powstać w Tarnowie i otoczyć opieką i wsparciem dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe z niepełną sprawnością intelektualną i ruchową. Znajdą się w nim sale do rehabilitacji i terapii, zaplecze edukacyjne, a także mieszkania dla osób starszych, którymi nikt nie może się opiekować.

Dojazd do Parku Strzeleckiego odbywa się miejska komunikacją. Można też przybyć własnymi samochodami, a obok parku znajduje się wygodny i bezpłatny parking.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.