Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Powitanie Lata 2010 w Tarnowie [20 czerwca]

alt

W niedzielę, 20 czerwca, w Parku Strzeleckim w Tarnowie odbędzie się wielki festyn na powitanie lata. Imprezę dla całych rodzin organizuje Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO wraz z Warsztatem Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II.

Dla wszystkich przygotowano mnóstwo atrakcji, zabaw i konkursów. W loterii fantowej każdy los wygrywa. Za symboliczną kwotę będzie można kupić prace niepełnosprawnych podopiecznych, a nawet zobaczyć ich na scenie. Przygotowano kiełbaski z grilla, pyszne pierogi, słodycze, lody, dmuchane zjeżdżalnie, konsultacje kosmetyczne oraz mnóstwo konkursów z nagrodami.


Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na uruchomienie Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji dla dzieci przy ul. Pułaskiego 91 w Tarnowie oraz utworzenie Pracowni Ceramiki Artystycznej w tarnowskim  Warsztacie Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II przy ul. Hodowlanej 6.

Impreza w Parku Strzeleckim rozpocznie się o 13.00 i potrwa do godz. 17.00.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.