Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Półmetek: Kinga vs Tomek

Półmetek: Kinga vs TomekŻycie Mieszkańców w Centrum Handlowym jest na półmetku. Czas upływa im w szalonym tempie na niekończących się zakupach i blogowaniu. Powoli dochodzą też emocje związane z rywalizacją o główną nagrodę.

Kinga i Tomek, od środy mieszkający w Gemini Park Tarnów przygotowują się do finału akcji. W niedzielę o godzinie 17.00 okaże się, które z nich zdobyło więcej głosów i wygrało zagraniczną wycieczkę. Bo zwycięzcami są już oboje – zatrzymują całe zakupy zrobione na terenie Centrum Handlowego, warte kilka tysięcy złotych.

- Wśród tej masy zakupów zaczęła nam się gubić konwencja, że dajemy coś od siebie. Ja chcę sprawić, żeby działo się jeszcze więcej. Nie zamierzam spocząć na laurach, siedząc w pokoju z rybkami czy szynszylem - mówi Tomek Sitko, mieszkaniec Gemini Park Tarnów. – Czekam na odpowiedź, czy Kinga zdecyduje się na mój pomysł, który wpisałem na blogu.

Głosować na Kingę i Tomka można cały czas na stronie internetowej WWW.tarnow.geminipark.pl i na Facebooku. Tam też śledzić można ich codzienne życie w Gemini Park Tarnów. Losy mieszkańców Centrum Handlowego opisują też lokalne media.

Półmetek: Kinga vs TomekPółmetek: Kinga vs Tomek

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.