Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Podziel się swoją dobrocią

Podziel się swoją dobrociąW przeddzień Wigilii i Bożonarodzeniowej Gwiazdki Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów, „SIEMACHA” oraz Urząd Miasta Tarnowa przygotowały wspólnie akcję charytatywną „Podziel się swoją dobrocią” w ramach projektu Gemini Pomaga Tarnowianom. Patronat honorowy nad akcją objął Prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała.

22-go i 23-go grudnia na terenie Gemini Park Tarnów w godzinach od 14.00 do 20.00 wszystkim potrzebującym rozdawane będą świąteczne posiłki. Przy wydawaniu pomagać będzie młodzież z „SIEMACHY”, a same posiłki serwować będą znane osoby związane z Tarnowem i regionem.

W trakcie akcji Klienci będą mogli wrzucać wolne datki do urn oraz koszów prezentowych znajdujących się na terenie Centrum. W zamian za dary oraz najpotrzebniejsze produkty, wigilijnymi daniami częstować będą się mogli także klienci Centrum Handlowego i wszyscy ludzie dobrego serca. Zebrane w ten sposób fundusze oraz środki materialne trafią do potrzebujących w postaci paczek, które rozwiozą zaproszeni Goście.

Zamierzeniem Organizatorów jest, aby akcja „Podziel się swoją dobrocią” odbywała się cyklicznie
w ramach projektu Gemini Pomaga Tarnowianom. Cały dochód finansowy oraz rzeczowy jest przeznaczony na cele charytatywne. W tym roku dary przekazane zostaną na kuchnię dla ubogich działającą przy klasztorze OO. Bernardynów w Tarnowie oraz na pogotowie opiekuńcze w Tarnowie.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.