Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Płonące laski 4 na tarnowskim rynku

 Płonące laski 4 na tarnowskim rynku W niedzielę 28 września dobiega końca XVIII Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia. Jednak zanim na scenie CSM publiczność zobaczy "Operetkę" z Teatru IMKA, zaplanowano jeszcze jedno wydarzenie towarzyszące.

W sobotę 27 września o godz. 20.30 na Tarnowskim Rynku Teatr Akt z Warszawy wystawi w plenerze spektakl "Płonące laski 4"

- To wyjście do szerszej publiczności - spektakl będzie bowiem wystawiany w plenerze, a wstęp na niego wolny - mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni.

Spektakl w zabawny i przewrotny sposób opowiada o odnajdywaniu radości życia w prozaicznych zdarzeniach dnia codziennego. To lekka, sentymentalna opowieść, na którą składają się humorystyczne sceny i efektowne popisy. To przykład klasycznej sztuki ulicy, wartkiej akcji, bogatej w grę ognia, świateł i muzyki. Animację ognia, ekspresyjny taniec, barwne i dynamiczne obrazy przeplatają sceny ukazujące odrobinę nostalgii, która pojawia się wraz z każdą dobrze przeżytą chwilą.

Lekki, nieco sentymentalny obraz dla każdego widza. Podobnie, jak w większości przedstawień aktorzy Teatru Akt posługują się uniwersalnym językiem ciała, gestów i mimiki.

Serdecznie zapraszamy!

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.