Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Plener Malarski w ośrodku jazdy konnej Furioso [14.05]

Plener Malarski w ośrodku jazdy konnej Furioso [14.05]W najbliższą sobotę 14 maja o godz. 10:30, w ośrodku jazdy konnej "Furioso", nastąpi wielkie otwarcie tygodniowego (14-21.05) Pleneru Malarskiego „FURIOSO – Dzieciom”, który dedykowany jest uczniom szkół powiatu tarnowskiego. Ośrodek mieści się w Starych Żukowicach 1, k. Tarnowa.

Honorowy patronat nad akcją objęli: posłanka na Sejm Urszula Augustyn, wicemarszałek Małopolski Roman Ciepiela, prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała, Powiat Tarnowski i Gmina Lisia Góra. – Plener robimy z myślą o dzieciach. Dzięki niemu będą mogły poznać piękno przyrody i dorobek kulturowy regionu, aktywnie spędzić czas na łonie natury – mówi Aleksander Jarmuła z Furioso.

Tego dnia m.in. pokazy jeździeckie. Na starcie 6 konkurencji staną czołowi zawodnicy startujący w: Konkursie Konia Turystycznego TREC, pokazach w skokach, reiningu open, reiningu amator, żywym obrazie Hetmana Tarnowskiego i Freestyle Reiningu. Pokazy umilą zespoły muzyczne: Natalia Kwiatkowska TRIO z Warszawy i The Neverhood z tarnowskiej Szkoły Muzycznej grające jazzowo – rockowo – bluesowe przeboje. Nie zabraknie artystów – malarzy, którzy do ośrodka przyjeżdżają już w czwartek.

W trakcie sobotniej zabawy będzie prowadzona kwesta dla Stowarzyszenia na Rzecz Edukacji Integracyjnej „Jeden Świat”, działającego przy szkole podstawowej nr 11 w Tarnowie. Na rzecz tego Stowarzyszenia przekazane zostaną także środki pozyskane podczas aukcji obrazów. Poplenerowy wernisaż z aukcją odbędzie się 21 maja w Hotelu Tarnovia o godz. 17:00. Plener zamknie koncert muzyki rosyjskiego barda o polskich korzeniach Evgena Malinowskiy`ego.

Całość przedsięwzięcia udało się zrealizować dzięki inicjatywnie i zaangażowaniu Ośrodka Furioso oraz licznym darczyńcom. – Staramy się pomóc na ile to możliwe. Czasem potrzebny jest tylko mały gest, aby wywołać uśmiech na twarzach dzieci. Nie bójmy się go wykonać – mówi Aleksander Jarmuła.
 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.