Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

PlenAir z radiową Czwórką w Tarnowie

PlenAir z radiową Czwórką w TarnowieRuszamy do Małopolski! Tym razem Czwórkowe szaleństwo ogarnie Tarnów. W sobotę, 6 września,  zapraszamy słuchaczy i mieszkańców miasta na Rynek. „PlenAir” – Nadajemy się na lato! –  początek interaktywnego spotkania z Programem 4 o godzinie 13.00.

Ekipa Czwórki przedłuża wakacje wybierając się na polski biegun ciepła – do Tarnowa. Na miejskim rynku będzie można spotkać Czwórkowych reporterów, którzy zaproszą uczestników do wspólnej aktywności oraz zorganizują konkursy z ciekawymi nagrodami.

Słuchacze przeniosą się w świat magii – tarnowski rynek opanują kuglarze, a najmłodszych gości Czwórka zaprosi do wspólnego puszczania baniek mydlanych. To wszystko za sprawą „Niezłego cyrku” – ciekawej inicjatywy artystycznej.  
Jeżeli Tarnów to oczywiście produkty regionalne w tym przede wszystkim lemoniada Tarninówka! Będzie okazja do poznania i spróbowania regionalnych specjałów oraz wygrania gadżetów promocyjnych miasta.

W „PlenAirowym” studiu mnóstwo gości! Pojawią się m.in. przedstawiciele ośrodka jazdy konnej w stylu western. Dziennikarze porozmawiają także o pierwszej w Europie stałej ekspozycji poświęconej kulturze i historii Romów. Nadarzy się okazja do usłyszenia i zobaczenia dziewczęcego zespołu tanecznego z tarnowskiej świetlicy romskiej.

Czwórka zachęci również do artystycznych wariacji podczas warsztatów plastycznych. Każdy uczestnik będzie mógł zabrać ze sobą na pamiątkę własnoręcznie ozdobioną ekotorbę. Nie zabraknie też uwielbianej przez słuchaczy fotobudki.
Zapraszamy na małopolski „PlenAir” w najbliższą sobotę 6 września w godz. 13.00-16.00! Wstęp wolny. 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.