Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Plebiscyt Publiczności 26 Tarnowskiej Nagrody Filmowej - Stanisława Celińska

Plebiscyt Publiczności 26 Tarnowskiej Nagrody Filmowej - Stanisława CelińskaWszystkich widzów projekcji konkursowych Tarnowskiej Nagrody Filmowej zachęcamy do wzięcia udziału w plebiscycie na najlepszy film tegorocznej edycji Festiwalu. Oddając głos na kuponach otrzymywanych przed każdą projekcją konkursową stajesz przed szansą zdobycia fantastycznej nagrody, a Twój głos może być znaczący.

Reżyser najwyżej ocenionego filmu odbierze Nagrodę Publiczności w postaci Statuetki "Publika" i równowartość 5.000 zł.

Do wygrania: atrakcyjne tygodniowe wczasy w Egipcie dla dwóch osób z biurem podróży ITAKA w hotelu**** All Inclusive (+ 650 zł) oraz 2 dodatkowe nagrody ufundowane przez C.H. Świt w postaci bonów towarowych o wartości 350 zł do zrealizowania na dowolnym stoisku w C.H. Świt.
Zapraszamy do wypełniania kuponów do głosowania od pierwszego seansu konkursowego. Kupony do głosowania dostępne będą w kinie Marzenie w trakcie trwania Festiwalu.

Więcej o Plebiscycie:
http://www.tarnowskanagrodafilmowa.pl/index.php/pol/Nagrody/Nagroda-Publicznosci-26-TNF/Plebiscyt-Publicznosci

Jutro o 18:00 Inauguracja 26 TNF w kinie Marzenie. Po uroczystym otwarciu odbędzie się recital znakomitej aktorki, Stanisławy Celińskiej "Domofon, czyli domowy śpiewniczek Stanisławy C."

Bilety na ten koncert jeszcze dostępne w sobotę w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5 (10:00-17:00) i w kasie kina Marzenie, Staszica 4 (12:00 - 18:00).

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.