Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Plateau z "Projektem Grechuta" w Tuchowie

Plateau z Podczas otwarcia Strefy Aktywności Gospodarczej w Tuchowie zapraszamy na niezwykły koncert. W ramach Festwalu 3maj się Zdrów 4 maja zespół PLATEAU zagra materiał ze swojej czwartej płyty "Projekt Grechuta".

Publiczność będzie miała okazję uczestniczyć w koncercie, który obejrzeli już widzowie ponad 150 miast - w Polsce, USA i Kanadzie - przy niezmiennie pełnych salach. Zespół gościł w ubiegłym roku w tarnowskim Teatrze, gdzie biletów zabrało na kilka dni przed występem. Tym razem jest szansa by posłuchać tego materiału w plenerze.

Koncert "Projekt Grechuta" to trwająca półtorej godziny magiczna podróż w świat poezji i muzyki Marka Grechuty. Nie zabraknie największych przebojów legendarnego artysty ("Dni, których nie znamy", "Niepewność", "Będziesz moją Panią"), jak i utworów równie pięknych, choć mniej znanych. Piosenki zostaną zagranie w nowych, często zaskakujących aranżacjach, znanych z czwartego albumu wołomińskiej formacji PLATEAU.

Muzycy na scenie sięgają nie tylko po tradycyjne instrumentarium, ale używają również do gry piły do drewna, puszek do kawy oraz cymbałek. Płyta "Projekt Grechuta"  zebrała entuzjastyczne recenzje dziennikarzy (m.in. w "Newsweeku", "Gazecie Wyborczej") i uznanie publiczności. Spędziła kilka tygodni na liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Producentem albumu był Wojciech Waglewski, a patronat honorowy nad "Projektem Grechuta" objęła wdowa po Artyście - pani Danuta Grechuta.

Tuż po wydaniu płyty zespół ruszył w spektakularną trasę koncertową, która trwa z powadzeniem do dzisiaj. Wystąpili w tak prestiżowych miejscach jak warszawska Sala Kongresowa, Filharmonia Narodowa, Filharmonia Bałtycka, Hala Torwar, Teatr Roma czy legendarna Piwnica Pod Baranami.

Na terenie Tuchowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej muzyczną część festiwalu 3 MAJ SIĘ ZDRÓW zainauguruje 4 maja Sanktuaryjna Orkiestra Dęta, której wytęp rozpocznie się o godz. 15-ej.  O 17.45 wystąpią zespoły Swing i Atria.  Gwiazda wieczoru zespół PLATEAU zagra o 19.30.

Płyty zespołu podobnie jak płyty kolejnej festiwalowej gwiazdy grupy Lao Che będą do wygania na facebookowym profilu imprezy https://www.facebook.com/3majSieZdrowFestival.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.