Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Piotr "Bagi" Bagiński gościem honorowym Gali MMA Night: The Beginning

Gali MMA Night: The BeginningGościem honorowym I Tarnowskiej Gali Mieszanych Sztuk Walki „MMA Night: The Beginning” będzie doskonale znany fanom sztuk walki w całej Polsce - Piotr "Bagi" Bagiński.

Gala MMA Night: The Beginning” odbędzie się w sobotę 10 marca w Tarnowie. Ostatnie bilety będzie można jeszcze nabyć w kasie Hali Widowiskowo-Sprotowej przy ul. Gumniska 28 bezpośrednio przed rozpoczęciem widowiska. Podczas konfrontacji zmierzy się 16 zawodników w 5 profesjonalnych i 3 amatorskich walkach.

Gali MMA Night: The BeginningGościem honorowym Gali będzie Piotr "Bagi" Bagiński - trener jednego z czołowych polskich klubów MMA oraz BJJ - Berserkers Team Poland, a także trener kadry narodowej w Grapplingu, uznany za zawodnika roku 2011 przez międzynarodową federację zapaśniczą FILA, posiadacz czarnego pasa w BJJ oraz w Judo, wielokrotny medalista mistrzostw Polski oraz międzynarodowych mistrzostw w BJJ i Grapplingu. W ostatnich tygodniach zdobył złoty medal na Mistrzostwa Europy w Brazylijskim Jiu-jitsu w Lizbonie. Postać z pewnością znana szerokiej publiczności chociażby z gal Konfrontacji Sztuk Walki, podczas których pełni funkcję sędziego, a jednocześnie trenera najmocniejszych zawodników Europy. W Tarnowie, Bagiński zasiądzie zaraz obok ringu w roli sędziego punktowego.

Od kilku tygodni trwają przygotowania zawodników do walk. – Każdy zawodnik trenuje przekrojowo; zarówno uderzenia, chwyty jak i walkę w parterze. To bardzo ciężka praca, bo każdy walczący musi znać różne dyscypliny, a przede wszystkim musi być świetnie przygotowany fizycznie – opowiada Radosław Piechnik (5-0-0) z Legion Team Tarnów, który w walce wieczoru zmierzy się z Miroslavem Kubáň (5-4-1) z Cerberos Gym ze Słowacji. – W ciągu tygodnia mam od dziesięciu do dwunastu treningów. Od poniedziałku do soboty trenuję dwa razy dziennie, jedynie niedziela jest dniem odpoczynku – dodaje Piechnik.

Podczas przygotowań do walk, nie obeszło się bez niebezpiecznych sytuacji. Arkadiusz Serwatko z Dynamit Rzeszów doznał kontuzji dłoni podczas treningu, w związku z tym nie będzie mógł 10 marca wystąpić podczas Gali MMA Night: The Beginning. W walce z Mariuszem Jankowskim (MMA Devil Poznań/BOKS Poznań) zastąpi go Mateusz Łopatowski (Fizol Team Tarnów).

Szczegóły dotyczące tarnowskiej gali MMA i zawodników na stronie internetowej www.mmanight.pl.

KARTA WALK:

Gali MMA Night: The Beginning

Gali MMA Night: The Beginning

Gali MMA Night: The Beginning

Gali MMA Night: The Beginning

Gali MMA Night: The Beginning

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.