Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Piknik rodzinny z Faktobusem w Gemini Park Tarnów!

Piknik rodzinny z Faktobusem  w Gemini Park Tarnów!W najbliższą sobotę 22 września o godzinie 12:00 w ramach drugich urodzin tarnowskiego Gemini odbędzie się piknik rodzinny z Faktobusem, czyli mobilną redakcją gazety Fakt. Z tej okazji przygotowano dla wszystkich gości liczne atrakcje: wspólne gotowanie z Jaśkiem Kuroniem, warsztaty dziennikarskie, atrakcje dla całej rodziny, spotkanie z Kony Puppets Show, a na zakończenie koncert niespodzianka! Partnerem pikniku jest Urząd Miasta Tarnowa.

Sobotnie atrakcje zostały przygotowane dla mieszkańców Tarnowa i okolic przez Urząd Miasta Tarnowa oraz Gemini Park Tarnów. Uczestnicy pikniku będą mogli odwiedzić dwupiętrowy autobus Faktu i wziąć udział w warsztatach dziennikarskich, a ponadto towarzyszyć Jaśkowi Kuroniowi w gotowaniu przepysznych potraw. To ogromna szansa dla tych, którzy od zawsze pragnęli poznać tajemnice dziennikarskiego rzemiosła, czy zgłębić tajniki sztuki kulinarnej szefa kuchni.

Na szczególną uwagę zasługuje spotkanie z finalistą drugiej edycji Mam Talent Konradem Czarkowskim, czyli Kony Puppets Show, który nazywany jest pionierem nowej fali lalkarstwa medialnego w Polsce. Na gości Faktobusa i Gemini Park Tarnów czekają także liczne atrakcje dla całej rodziny oraz koncert niespodzianka na zakończenie imprezy.

Warto również dodać, że to już przedostatnie wydarzenie związane z drugimi urodzinami Gemini Park. Już następnego dnia, w niedzielę 23 września odbędzie się Finał Urodzin oraz losowanie nagrody głównej – rodzinnego samochodu Skoda Citigo! Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy zrobić zakupy na kwotę 50 zł., odebrać paragon zakupowy oraz kupon loteryjny i zgłosić się z nimi na stoisko konkursowe, w celu rejestracji kuponu. Losowanie nagrody głównej odbędzie się o godzinie 18.00, natomiast już o 17:20 zamknięte zostaną urny i przetransportowane na główną scenę, mieszczącą się na parkingu zewnętrznym. Obecność podczas losowania obowiązkowa!

Piknik rodzinny zorganizowany jest w współudziale z Urzędem Miasta Tarnowa.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.