Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Pierwszy weekend błogiego plażowania w Gemini Park

Gemini ParkPlaża obok Gemini Park Tarnów okazała się strzałem w dziesiątkę. Pogoda nie zawiodła i mieszkańcy Tarnowa mogli wylegiwać się na słońcu w wygodnych leżakach, lub skryć się przed upałem w cieniu plażowych parasoli.

Pierwszy weekend „I love plaże & wyprzedaże” przyciągnął mnóstwo osób, chcących spędzić wolny czas w tak niespotykanym dla Tarnowa miejscu, jakim jest plaża na parkingu przed Centrum Handlowym. Została ona utworzona z 80 ton piasku, a cztero - metrowe palmy, dodały jej egzotycznego charakteru. Było na niej leniuchowanie i aktywne odpoczywanie.

Największym powodzeniem cieszyły się zabawy wymagające sprytu i pomysłowości. Były to zawody w przepłynięciu na czas basenu w suchych kulach oraz konkurs na najbardziej oryginalną budowlę z piasku, którą w niedziele została piękna syrena.

Plażowicze, zwłaszcza Ci najmłodsi bardzo chętnie zjeżdżali na ślizgawce, bujali się na koniku i wysoko skakali na trampolinie. Niektóre z dzieci bały się wierzgającego byka rodeo, ale za to tatusiowie wykazywali się odwagą i chętnie go dosiadali.

W sobotę plażowanie urozmaicono pokazem fitness i disco dance, przygotowanym przez Centrum Rozwoju Com – Com – Zone. Ruchu można było także zażyć, ćwicząc pilates pod okiem zawodowych instruktorów. Nie zabrakło oczywiście pyszności dla podniebienia, takich jak grillowane przekąski, orzeźwiające koktajle owocowe, czy nadziewane ciasteczka.

- Cieszymy się, że rozpoczęliśmy czas letniego wypoczynku na plaży, która pozostanie w Tarnowie jeszcze przez 2 tygodnie – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Można się na niej wylegiwać codziennie od 11 do 19, a w kolejne weekendy, czyli 23 - 24 oraz 30 - 31 lipca przygotowaliśmy kolejne atrakcje, między innymi symulator surfingu i zawody gladiatorów. Już dzisiaj zapraszamy na „Letnie kino samochodowe”. Na terenie parkingu Gemini Park Tarnów przez dwa weekendy, czyli 6 – 7 oraz 13 – 14 sierpnia, wyświetlimy cztery filmy, które będzie można oglądać z własnego samochodu.

Pierwszy weekend błogiego plażowania w Gemini Park   Pierwszy weekend błogiego plażowania w Gemini Park

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.