Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Pierwsze urodziny Gemini Park Tarnów

Pierwsze urodziny Gemini Park TarnówLoteria z nagrodami, bony na zakupy, zdrapki z cennymi upominkami, pokaz mody, żywe maskotki, mimowie, tort urodzinowy, balony, pokazy tańca, a w Wielkim Finale Loterii do wygrania bogato wyposażony samochód: Skoda Octavia. To tylko niektóre z urodzinowych atrakcji czekających na klientów Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów w dniach od 20 sierpnia do 18 września.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów otwarto 25 sierpnia 2010 r. Przez ten okres wpisało się na stałe w życie miasta oraz regionu. Zdobyło także dużą sympatię mieszkańców Tarnowa oraz okolic, którzy z chęcią spędzają w nim swój wolny czas.


W związku ze swoją pierwszą rocznicą zorganizowana zostanie Wielka Loteria Urodzinowa
z nagrodami, w której łączna pula upominków wynosi 111.111 zł. Loteria rozpocznie się w sobotę 20 sierpnia i potrwa aż 4 tygodnie. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zrobić zakupy na terenie Centrum Handlowego za minimum 50 złotych, a następnie odebrać od hostessy kupon, który należy wrzucić do jednej z dwóch urn znajdujących się na terenie Gemini Park Tarnów. Kupony będą dostępne we wszystkich sklepach i stoiskach loteryjnych, jak i zostaną kolportowane do skrzynek pocztowych na terenie miasta Tarnowa i miast sąsiadujących. Wygrać można wielokrotnie – odbierając kupon otrzyma się zdrapkę, pod którą będzie można znaleźć jedną z aż 7101 specjalnie przygotowanych na tę okazję nagród, takich jak: bony na zakupy, bony do strefy gastronomicznej czy gadżety Gemini Park Tarnów. Im więcej losów, tym większe szanse na wylosowanie nagrody.

Loteria Urodzinowa będzie składać się z 3 etapów. Począwszy od zabawy ze zdrapkami, trwającej od 20 sierpnia do 18 września, poprzez uroczysty etap urodzinowy i Wielki Finał Loterii. Warto dodać,
iż w kolejnych etapach dojdą nowe atrakcje oraz losowanie nagród specjalnych, które będzie odbywało się co godzinę, a jednym z głównych wydarzeń w tych dniach będą całodniowe pokazy mody.

Wielki finał Loterii Urodzinowej planowany jest już na 18 września. Podczas niego rozlosowana zostanie nagroda główna – bogato wyposażona wersja Skoda Octavia, a także 10 nagród dodatkowych: w tym m.in. bony o wartości 600 zł.

- Te urodziny będą nie tylko dobrą okazją do świętowania, ale także do podziękowania wielu wiernym klientom naszego Centrum Handlowego - mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.