Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Pierwsze profesjonalne Targi Ślubne w Tarnowie [27.02]

Targi ŚlubneZachęcamy do odwiedzenia pierwszych profesjonalnych Targów Ślubnych, które odbędą się 27 lutego w Tarnowie. Organizatorem przedsięwzięcia jest nowo powstająca firma "Targi w Tarnowie" wraz z partnerami. Głównym celem jest stworzenie wydarzenia służącego wymianie i pozyskiwaniu informacji o produktach i usługach. Koncepcja iorazplan marketingowy targów oparty jest na wieloletnim doświadczeniu w organizowaniu profesjonalnych imprez targowych w Krakowie. Zebrane doświadczenie organizatorskie i nawiązane kontakty z mediami przekonały  firmę o konieczności zorganizowania targów na miarę oczekiwań, a będą nimi pierwsze profesjonalne Targi Ślubne w Tarnowie.

Miejsce: hotel "Tarnovia"

W programie m.in:
- pokaz mody ślubnej i wieczorowej
- metamorfozy ślubne
- wesele od kuchni, czyli ABC menu weselnego
- przegląd kapel weselnych
- prezentacja unikalnych samochodów
- konkursy, w których do wygrania m.in. (sesja zdjęciowa dla narzeczonych, bon na podróż poślubną, bony na usługi kosmetyczne, na zakup sukni ślubnych itp).

Więcej informacji: www.targislubne.tarnow.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.