Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Piękne z Gemini Park Tarnów

Piękne z Gemini Park TarnówPokazy mody, niezwykłe metamorfozy, porady stylistów, makijażystów oraz fryzjerów wypełniły w miniony weekend Gemini Park Tarnów. Gościem specjalnym, a zarazem osobistym stylistą uczestniczek konkursu metamorfoz była Wiganna Papina – znana polska stylistka.
 

Salon piekności, w który zamieniło się Gemini Park Gemini Park TarnówTarnów przyciągnął głównie damską część kupujących. Po pomoc w określaniu sylwetki i doborze właściwej odzieży, porady wizażystów i fryzjerów zgłosiło się sporo chętnych. Jak opowiedziała o metamorfozach Wiganna Papina: – Niektóre panie troszkę się boją. Muszą zaufać mi, że to co robię jest dla nich dobre. Trzeba wypośrodkować i pogodzic to, w czym kobieta dobrze się czuje z tym, co dobrze wygląda.

Osoby, które dokonały zakupów na terenie Centrum Handlowego za min. 300 zł przechodziły metamorfozy pod okiem Wiganny Papiny. Zmiany obejmowały również zabiegi fryzjerskie w salonie Jean Louis David, makijaż wykonany przez wizażystki z perfumerii Douglas i liczne porady dotyczące sposobu ubierania się. Te widowiskowe niejednokrotnie przemiany były uwieczniane przez fotografa, a dwie panie, które swoją zmianą zrobiły największe wrażenie na jury nagradzone zostały pieniędzmi na kolejne zakupy w Gemini Park Tarnów.

- Duże zainteresowanie, z jakim spotkał się nasz konkurs dowodzi, że takie metamorfozy są potrzebne. Porady, które mogliśmy usłyszeć zostają przecież na zawsze – podsumowała akcję Katarzyna Adamczyk z agencji 2Be, która prowadziła zabawę.

W sobotę odbył się niekonwencjonalny pokaz z Pracowni Projektowania Mody w Pałacu Młodzieży w Tarnowie. W niedzielę w czasie, gdy trwały przemiany, na scenie zaprezentowano pokazy mody jesiennych i zimowych kolekcji znanych marek. Swoje kolekcje pokazały między innymi: Reserved, Coccodrillo, Quadri Foglio, 5.10.15, Martes Sport, Pako Lorente czy City Sport.

- Cieszymy się, że tak wielu Najemców włączyło się w naszą akcję. Największą korzyść z tak dobrej współpracy odnoszą bowiem nasi Klienci – mówi Kinga Witek, Dyrektor Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Już dziś chcielibysmy zaprosić na kolejne wydarzenie. Będzie to paryska Noc Zakupów. Nasi Najemcy przygotowali wyjątkowe oferty na tą okazję, a dodatkową atrakcją będzie degustacja win i serów oraz uzupełniająca francuski klimat muzyka.

Piękne z Gemini Park Tarnów

Info: Gemini Park

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.