Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Perfect zagra w Tarnowie koncert charytatywny dla Via Spei (25 października 2014)

Perfect zagra w Tarnowie koncert charytatywny dla Via Spei25 października zapraszamy na wyjątkowy koncert charytatywny. Specjalnie dla Via Spei w Tarnowie zagra zespół Perfect. Giganci rocka, na scenie od 30 lat pokażą, że warto wspierać tych, którzy są gigantami codzienności.

Muzyka Perfectu ukształtowała kilka pokoleń fanów. Autobiografia, Nie płacz Ewka, Chcemy być sobą, to tylko niektóre z najbardziej rozpoznawalnych utworów, które złożyły się na 8 albumów studyjnych w dyskografii zespołu. Ostatni krążek Da Da Dam, który miał premierę w czerwcu tego roku, niemal od razu zyskał status Złotej Płyty. Marek Niedźwiedzki, dziennikarz radiowej Trójki w recenzji napisał „to moim zdaniem najlepszy album grupy od co najmniej 20 lat. (…) Grzegorz Markowski powiedział, że to najlepsza płyta grupy Perfect... w historii zespołu. A może? Tak, czy inaczej mamy ważny album tego roku. Tego rocka...”.  Koncert w Tarnowie będzie doskonałą okazją do tego, by skonfrontować te opinie.

Słuchając dobrej muzyki, budujecie z nami Hospicjum Via Spei w Tarnowie. Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na realizację kolejnego etapu budowy – wykonanie instalacji.

25 października w hali Jaskółka Tarnów-Mościce, o godz. 19 (wejście od godz. 17).
plakat

Zespół Perfect wystąpi w składzie:
Grzegorz Markowski – wokal
Dariusz Kozakiewicz – gitara
Piotr Urbanek – gitara basowa
Jacek Krzaklewski – gitara
Piotr Szkudelski – perkusja

Wejściówki dla wszystkich, którzy chcą przekazać darowiznę na rzecz budowy Via Spei dostępne są: od poniedziałku do piątku w godz. 10-18 w biurze Fundacji Kromka Chleba, pl. Kazimierza Wielkiego 5, codziennie w Hotelu Bristol, ul. Krakowska 9, Hotelu Cristal Park, ul. Traugutta 5 w każdy piątek w godz. 14-18 w hali Jaskółka, ul. Traugutta 3a.

 

Rezerwacja miejsc: 14 656 02 36, rezerwacja@kromkachleba.pl

 

 

Organizator koncertu: Fundacja Kromka Chleba

Współorganizatorzy: Gmina Miasta Tarnowa, Wydział Kultury, Miasto i Gmina Żabno, Gmina Tarnów, Gmina Radgoszcz, Gmina Gręboszów, Gmina Lisia Góra,

Sponsorzy Strategiczni: Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o. o.,  TAMEL S.A.

Sponsorzy: Baucem Sp. z o. o., PGNiG Obrót Detaliczny, Karabela Sp. z o. o., Taurus Sp. z o. o., Zenit Sp.  z o. o., Świt Sp. z o. o.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.