Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Pałacyk w Parku Strzeleckim będzie jak nowy

Pałacyk w Parku Strzeleckim będzie jak nowyRuszył remont pałacyku zlokalizowanego w Parku Strzeleckim. Po zakończeniu modernizacji w budynku swoja siedzibę mieć będzie Biuro Wystaw Artystycznych – Galeria Miejska. W wyniku przeprowadzonych prac powstanie znakomicie wyposażone centrum sztuki dysponujące pełną ofertą edukacyjno-kulturalną.

W ramach renowacji zabytkowego budynku Bractwa Strzeleckiego zainstalowane zostaną systemy teletechniczne i audio-video, wymieniona będzie również instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Budynek zostanie wyposażony m.in. w system wystawienniczy do ekspozycji wewnątrz i na zewnątrz obiektu, mobilną scenę, projektory multimedialne, a także ekran oraz pełen system nagłośnienia i oświetlenia. Dzięki kompleksowemu wyposażeniu, po zakończeniu modernizacji w pałacyku będzie dodatkowo można organizować wykłady, prelekcje, festiwale, konferencje oraz zajęcia edukacyjne.

Pałacyk w Parku Strzeleckim będzie jak nowy

Przypomnijmy, że remont przeprowadzany jest dzięki dofinansowaniu z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Całkowity koszt inwestycji to prawie 5,5 mln złotych, wysokość dotacji to ponad 3 mln złotych.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.