Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

PAKAdemia - IV Festiwal Kabaretowy w Tarnowie (1-8.02.2015)

PAKAdemia - IV Festiwal Kabaretowy w TarnowieTarnowskie Centrum Kultury i Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabretowej PAKA zapraszają na czwartą edycję PAKAdemii – Festiwalu Kabaretowego w Tarnowie, na program którego w tym roku składać się będą koncerty, Eliminacje Regionalne do 31. Przeglądu PAKA, występy stand-uperów. Wśród wykonawców pojawią się m.in. CeZik, Tomasz Nowaczyk, Karol Kopiec, Marcin Zbigniew Wojciech oraz Artur Andrus.


Program:
1 lutego - CeZik & KlejNuty; support: Halla Norðfjörð
19:00, Piwnice TCK

Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) / 30 zł. (w dniu imprezy) - do nabycia w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5

Kameralny Akt Solowy to zmaterializowana wersja CeZika, wypełniona muzyką i obrazem. Usłyszeć można wszystkie dotychczasowe produkcje, w specjalnie na tę okazję zaaranżowanych wersjach.
Nie znasz oryginałów?
Sprawdź tutaj:  www.youtube.pl/klejnuty

Pomimo iż akt jest solowy, CeZik sam na scenie nie jest. Śpiewa Krzysiu, gra Marcin Najman, Oksana tańczy dla niego, a publiczność wskakuje na scenę, by wziąć  kurę. Nie wspominając już o chóralnym wyzywaniu CeZika od rowerowych elementów!


Halla Nordfjord - songwriterka z Islandii przybywa do Polski na szóstą trasę koncertową! Promować będzie wydany w grudniu album "Bridge" (płyta ukazała się nakładem Borówka Music/Smekkleysa Records). Zaśpiewa autorskie utwory zarówno po angielsku, jak i po islandzku.

6 lutego - 31. Przegląd Kabaretów PAKA - Eliminacje Regionalne
19:00, Piwnice TCK
Bilety: 15 zł  - do nabycia w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5 od 23.01.2015

Przedbiegi do legendarnej PAKI już po raz trzeci w ramach PAKAdemii w Tarnowie! To niepowtarzalna okazja by oglądać pierwsze kroki nowych gwiazd polskiej sceny kabaretowej. Od Przeglądu Kabaretów PAKA rozpoczęła się kariera m.in. kabaretu Ani Mru Mru, LIMO, Łowcy.B czy Kabaretu Moralnego Niepokoju.
Listę wykonawców poznamy 27 stycznia 2015 r.

7 lutego - Stand up! Tomek Nowaczyk, Karol Kopiec, Marcin Zbigniew Wojciech
19:00, Piwnice TCK

Bilety: 25 zł  - do nabycia w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5 od 23.01.2015

Tomek Nowaczyk jest członkiem kabaretu Czesuaf oraz poznańskiej grupy impro GZIK. Razem z Czesuafem zostali docenieni m.in. na Przeglądzie Kabaretów PAKA, Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry oraz na Mazurskim Lecie Kabaretowym Mulatka. Pierwszy standupowy sukces odniósł na Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK wygrywając konkurs One Ryj Show.
Opinie o Tomku:
- „Stary, jesteś nadzieją polskiego stand-upu" - Michał „Dżefrej" Ociepa, Grupa Ad Hoc (opinia wypowiedziana na trzeźwo i na trzeźwo potwierdzona),
- „Zabawny" - Tomek Nowaczyk o sobie,
- „Piekielnie inteligentny" - Tomek Nowaczyk o sobie,
- „Lepszego komika nie widziałem" - Stevie Wonder.

Karol Kopiec jest jednym z najbardziej docenianych obecnie standupperów. Laureat I miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Kabaretowym WROCEK oraz III miejsca na 30. PACE. Członek jednej z czołowych polskich grup impro Hofesinka.
Karol o sobie: „Robię Stand-up Comedy. Lubie widownie, warzywa i owoce. Mam poczucie humoru."

Marcin Zbigniew Wojciech jest członkiem kabaretu 44-200, występował także z grupą impro AD HOC. Na swoim koncie ma liczne realizacje telewizyjne. W 2012 roku zajął II miejsce na One Ryj Show w Rybniku, jest także laureatem takich festiwali jak warszawski PKS, Dowcipakery czy Manewry Kabaretowe.

8 lutego - Artur Andrus: Recital Kabaretowy - „Cyniczne Córy Zurychu"
20:00, Kino Marzenie

Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (w dniu imprezy) - do nabycia w kasie Kina Marzenie, Staszica 4 i on-line od 23.01.2015 r.

Artur Andrus, to osobowość na scenie kabaretowej. Jest dziennikarzem, konferansjerem, autorem tekstów piosenek, a stosunkowo od niedawna, może śmiało powiedzieć, że jest także wokalistą.
Z recitalem „Cyniczne Córy Zurychu" występuje na najważniejszych festiwalach kabaretowych i nie tylko - wystąpił także m.in. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Na scenie towarzyszą mu znakomici muzycy: Wojtek Stec, Łukasz Borowiecki, Łukasz Poprawski oraz Paweł Żejmo. Razem nazywają się: Demony Sanatorium.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.