Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

PAKAdemia: Festiwal Kabaretowy w Tarnowie

PAKAdemia: Festiwal Kabaretowy w TarnowieTarnowskie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA zapraszają na I Tarnowski Festiwal Kabaretowy: PAKAdemia. W dniach 16-18 lutego 2012 r. odbędzie się suta uczta dla fanów satyry.

Organizatorzy zapewniają program na najwyższym poziomie: na dwóch tarnowskich scenach wystąpią muzykalni Łowcy.Band i Neo-Nówka ze swoim najnowszym programem The Sejm, a także krakowska grupa AD HOC w Wieczorze Komedii Improwizowanej.

Jak na prawdziwy festiwal przystało – nie zabraknie konkursu, w którym zaprezentują się kabarety: Świerszczychrząszcz, DNO, Czesuaf oraz stand-upperzy: Kacper Ruciński i Paweł Reszela, znani m.in. z programu Stand Up: Zabij mnie śmiechem!

Oprócz scenicznych wojaży na Tarnowian czekają warsztaty improwizacji kabaretowej z kabaretem PUK, wystawa rzutnikowa aforyzmów Stanisława Jerzego Leca, wystawa prac Andrzeja Mleczki i spotkanie wokół książki Marii Czubaszek.

Internetowa rezerwacja/sprzedaż biletów (kliknij)

Bilety kolekcjonerskie dostępne będą od 17 stycznia w Biurze Obsługi TCK oraz kasie kina Marzenie.

Program Festiwalu:
16 lutego 2012, 18.00 - Wernisaż wystawy rysunków satyrycznych Andrzeja Mleczki – Galeria TCK, wstęp wolny.

16 lutego 2012, 19.00 - Łowcy.B jakich z pewnością nie znacie. Udowodnią, że oprócz talentu do rozśmieszania ludzi mają także niebywały talent do tworzenia szalonych melodii (Łowcy.Band). Dajcie się zwariować! - Piwnice TCK, bilety 20 zł.

17 lutego 2012, 18.00 - Promocja książki „Każdy szczyt ma swój Czubaszek”, spotkanie z Marią Czubaszek – Galeria TCK, wstęp wolny.

17 lutego 2012, 20:00 - Wieczór Komedii Improwizowanej. Sztandarowy towar eksportowy krakowskiej sceny kabaretowej. Członkowie kabaretów: PUK, Który, Ucho, Chwilowo Kaloryfer oraz Róbmy Swoje czyli Grupa AD HOC świeżo po zakończeniu ImproFestu przybywa do Tarnowa by podbić serca tutejszych widzów! Tego wieczoru zyskasz niepowtarzalną szansę zadecydowania jakie postaci pojawią się w scenie, w jakim miejscu będzie toczyć się akcja i z jakimi problemami borykać się będą bohaterowie. Grupa AD HOC + gość specjalny: Maria Czubaszek - Kino Marzenie, bilety 15 zł.

18 lutego 2012, 17:00 - Konkurs. Kulminacyjnym punktem PAKAdemii jest przegląd konkursowy. Do apelu wystąpi plejada artystów z całego kraju: Świerszczychrząszcz z Lublina, DNO z Dąbrowy Górniczej, Czesuaf z Poznania, Kacper Ruciński z Malborka oraz Paweł Reszela z Ostrowa Wielkopolskiego. Cała Polska śmieje się razem z nimi, a teraz spotkają się na jednej scenie Kina Marzenie w Tarnowie. Lepiej już zacznijcie ćwiczyć "brzuszki". No chyba, że lubicie mieć zakwasy od śmiechu.
KONKURS: Świerszczychrząszcz, DNO, Czesuaf, Kacper Ruciński, Paweł Reszela - Kino Marzenie, bilety 25 zł.

18 lutego 2012, 21:00 - Neo-Nówka. Ich chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To kabaret, który ani na chwilę nie zwalnia! Swoim najnowszym programem The Sejm grupa w wielkim stylu udowadnia, że to stara dobra Neo-Nówka, jarząca się jeszcze jaśniejszym światłem! - Kino Marzenie, bilety 45 zł.

Warsztaty improwizacji kabaretowej z kabaretem PUK odbedą się 16 i 17 lutego 2012. Zapisy od 1 lutego 2012 roku, w godzinach 10.30 – 18.00 w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5. Liczy się kolejność zgłoszeń, a gwarantem miejsca jest wpłata. Liczba miejsc jest ograniczona.

Oficjalna strona Festiwalu
PAKAdemia na stronach TCK
PAKAdemia na Facebooku

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.