Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Otwarte warsztaty Dj-ingu w Tarnowie

Otwarte warsztaty Dj-inguOd nie dawna trwają zapisy na Otwarte Warsztaty Dj-ingu, których organizatorem jest Agencja Artystyczna SPEKTRUM oraz Skylark Records.

Warsztaty kierowane są do osób mających już styczność z tą tematyką, a także tych, które chcą dopiero poznać podstawy dj-ingu i produkcji muzyki. Potrwają przez 2 miesiące (październik i listopad), natomiast zajęcia będa odbywać się 2 razy w tygodniu po 10 godzin tygodniowo. Zapisy trwają do końca września. Minimalny wiek uczestników, to ukończone 16 lat.

 

Zakres warsztatów obejmuje podstawy i techniki miksowania (CD, VINYL, DVS), scratching i turntablism, elementy akustyki oraz elektroakustyki, techniczną organizację imprez, podstawy produkcji muzyki (Digital Audio Workstation).

Zajęcia będą prowadzone przez uznanych dj-ów i producentów indywidualnie oraz w grupach.

Organizatorzy zapewniają profesjonalny sprzęt renomowanych firm takich jak: Technics, Pioneer, Allen & Heath, Native Instruments, Rane itd.

Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje pakiet startowy vinyli lub mp3, a także rabaty na zakup sprzętu w Skylark Records.

Informacje i zapisy:
tel. 889 200 039 (Piotrek)
email: spektrumdzwieku@gmail.com

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.