Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Ostatnia szansa dla niezdecydowanych studentek

Ostatnia szansa dla niezdecydowanych studentekTermin przyjmowania zgłoszeń do konkursu Miss Studentek PWSZ w Tarnowie został wydłużony do 14 kwietnia. Organizatorzy chcą dać szansę wszystkim zainteresowanym studentkom na przesłanie swojej kandydatury.

Wybory Miss Studentek PWSZ w Tarnowie to szansa dla młodych kobiet na zdobycie tytułu najpiękniejszej studentki i nagrody pieniężnej w wysokości 1000 zł. Choć już w trzy dni po ogłoszeniu rozpoczęcia konkursu pojawiła się wymagana liczba chętnych studentek do wzięcia udziału w wyborach, to dotychczasowy termin przyjmowania zgłoszeń został wydłużony o tydzień, do 14 kwietnia. Organizatorzy swoją decyzję o zmianie terminu tłumaczą względami formalnymi.

- W weekend, na niespełna dwa dni przed zamknięciem przyjmowania zgłoszeń, otrzymaliśmy wiele zapytań dotyczących samej formuły konkursu od studentek wahających się z przesłaniem swojej kandydatury – tłumaczy Grzegorz Sokołowski, przewodniczący Radu Uczelnianej Samorządu Studenckiego tarnowskiej PWSZ.

Także do 14 kwietnia, studentki, które już zgłosiły chęć udziału w plebiscycie, mają czas na uzupełnienie brakujących zdjęć i danych o sobie. Jak zapewniają organizatorzy, dodatkowe siedem dni będzie dla nich okazją na zdobycie dodatkowych sponsorów i nagród dla zwyciężczyń.

- Chcemy dotrzeć z informacją o wyborach również do osób studiujących niestacjonarnie. Mowa tu o ponad pięciu setek studentek naszej uczelni, które będą mieć okazję zapoznać się z naszą ofertą dopiero podczas zajęć w miniony weekend, w który miała zakończyć się etap przyjmowania zgłoszeń – dodaje Sokołowski.

Szczegóły dotyczące przyjmowania zgłoszeń na oficjalnej stronie konkursu (www.facebook.com/MissStudentekPWSZwTarnowie). Finał wyborów odbędzie się 17 maja podczas juwenaliowej imprezy w klubie 139 w Śmignie.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.