Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Ostatni koncert w ramach Festiwalu „Jazzowy Rynek”

Ostatni koncert w ramach Festiwalu „Jazzowy Rynek”Dobiega końca 4. edycja letniego festiwalu jazzu tradycyjnego „Jazzowy Rynek”, który od 8 lipca odbywa się w Tarnowie. Do tej pory w dwóch koncertach wystąpiło aż siedmiu wykonawców, a każdy z nich prezentował własne jazzowe interpretacje. Na scenie oprócz polskich jazzmanów zagrali wspaniali muzycy z USA, a także, zza naszej południowej granicy. Słowackie trio Nothing But Swing wraz z genialną Hanką Gregusovą na tarnowskiej publiczności zrobiło ogromne wrażenie. W ich wykonaniu w świetnych aranżacjach można było usłyszeć utwory mistrzów jazzu, które w ustach bezbłędnej Hanki nabierały osobliwej świeżości.


Ostatni spotkanie z jazzem tradycyjnym podczas Festiwalu „Jazzowy Rynek” otworzy tarnowska formacja sympatyków swingu Old Boys Band, później w klimat lat 20tch Nowego Orleanu zabierze nas rybnicki zespół South Silesian Brass Band, brzmieniowo zespół zbliżony jest do naszego Leliwa Jazz Band, a na koniec, jedna z najciekawszych festiwalowych propozycji – Swing Manouche Project (Węgry). Zagranicznych gości będzie można posłuchać już w czwartek 21 lipca podczas Jam Session w klubie festiwalowym Bombay Music. Plenerowe spotkanie z Jazzem tradycyjnie zakończy parada nowoorleańska z udziałem publiczności.

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Miasta Tarnowa.
Organizator Festiwalu „Jazzowy Rynek”: Tarnowskie Stowarzyszenie Jazzu Tradycyjnego LELIWA.
Partner projektu: Tarnowskie Centrum Kultury – Instytucja Kultury Miasta Tarnowa
Patronat honorowy: Prezydent Miasta Tarnowa, Polskie Stowarzyszenie Jazzowe, Stoart
Sponsorzy: Azoty Tarnów, Hotel Bristol, Karpacka Spółka Gazownictwa, MEGAel, MPEC, MPK, MPGK, Restauracja Bombay Music, Skoda Auto-Bączek, Stoart.

PROGRAM KONCERTÓW „JAZZ-OWY RYNEK”:
21 lipca, godz. 20.00, Restauracja Bombay Music
Koncert klubowy, jam session
Swing Manouche Project (HUN)
22 lipca, godz. 19.00, Tarnowski Rynek
Old Boys Band
South Silesian Brass Band
Swing Manouche Project (HUN)
Parada nowoorleańska

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.