Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Oscarowe filmy 2010 w Marzeniu

altW najbliższy weekend od 19 do 21 marca w kinie „Marzenie” będzie można zobaczyć trzy filmy nagrodzone na tegorocznej gali rozdania Oscarów - najważniejszych nagród branży filmowej na świecie.Triumfatorem gali okazał się skromny, niezależny film w reżyserii Kathryn Bigelow „THEHURTLOCKER. W PUŁAPCE WOJNY”, który zdobył aż 6 statuetek (na 9 nominacji), w tym te najważniejsze i najbardziej prestiżowe: dla najlepszego filmu i za najlepszą reżyserię, co ciekawe po raz pierwszy w tej kategorii Oscara odebrała kobieta. Film opowiada o elitarnym oddziale saperów działającym w Iraku i daje bardzo prawdziwy, wręcz porażający obraz wojny jako siły destrukcyjnie wpływającej na psychikę biorących w niej udział żołnierzy.


Również o wojnie, ale w zupełnieinnym, odrobinie prześmiewczym tonie opowiada Quentin Tarantino wswoim filmie „BĘKARTY WOJNY”, którego akcja toczy się w czasie II wojny światowej we Francji. Film otrzymał 8 nominacji, ale tylko 1 statuetkę dla Christopha Waltza za najlepszą drugoplanową rolę męską.

Również jednego Oscara (na 4 nominacje) otrzymali twórcy charakteryzacji do filmu J.J.Abramsa pt.”STAR TREK” opowiadającego o misji nowej załogi na legendarnym statku kosmicznym U.S.S. Enterprise. „Star Trek” to czysto rozrywkowy i bardzo widowiskowy obraz science – fiction.Szczegółowy plan projekcji:

„Star Trek” - 19.03 godz.17:45
„The Hurt Locker. W pułapce wojny” - 20.03 godz.17:45 i 21.03 godz.13:00
„Bękarty wojny” - 21.03godz.17:45

 

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.