Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Oglądnij Igrzyska Olimpijskie w Gemini

Oglądnij Igrzyska Olimpijskie w GeminiPo raz kolejny klienci Gemini będą mogli przeżywać sportowe emocje na terenie największego
w regionie Centrum Handlowym. Z okazji letnich Igrzysk Olimpijskich, w Gemini Park Tarnów zostanie przygotowana specjalna Strefa Olimpijczyka.

W piątek, 27 lipca rozpoczyna się sportowe święto z udziałem reprezentantów krajów całego świata. Z tej okazji Gemini Park Tarnów przygotowało dla wszystkich sportowych fanów Strefę Olimpijczyka, w której oglądać będzie można wszystkie relacje Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie.

Strefa Olimpijczyka utworzona zostanie na terenie strefy restauracyjnej, w specjalnie wydzielonym i przygotowanym miejscu. Dostępna będzie dla kibiców, już od godzin porannych i funkcjonować będzie do 22.00. Projekcje Igrzysk wyświetlane zostaną na dużym ekranie. Kibice będą mieli do dyspozycji także punkty gastronomiczne znajdujące się na terenie strefy restauracyjnej Gemini Park Tarnów, wraz z całym asortymentem dostępnym w poszczególnych lokalach: Fabryka Smaku, Grand Kebab, KFC, Pizza Dominium oraz Sphinx Express.

- Zachęcamy do oglądania rywalizacji o medale w Gemini! Na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie nie zabraknie oczywiście biało-czerwonych. Dlatego będziemy mogli wspólnie im kibicować, oglądając relacje na wielkim telebimie usytuowanym w naszej strefie - mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Stawiamy na sport, chętnie organizujemy sportowe wydarzenia oraz aktywnie i trwale prowadzimy takie działania. Stąd na terenie Centrum spotkać można wielu sportowców, np. żużlowców, rajdowców czy również mistrzów we wspinaczce sportowej – dodaje.

Strefa Olimpijczyka funkcjonować będzie od 27 lipca do 12 sierpnia 2012, w godzinach od 9:30 do 22.00. Wstęp jest bezpłatny, nie ma możliwości rezerwacji miejsc.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.